LG представила нову серію моніторів W52

381

Компанія LG Electronics оголосила про випуск нової серії моніторів W52 з кнопкою «FUN Key», одним натисканням якої забезпечується доступ до спеціальних функцій апарату: ez Zooming, 4:3 in Wide, звукового і графічного ефектів.


LG представила нову серію моніторів W52

Витончений і зручний монітор серії W52 призначений для широкого кола користувачів і представлений в 19, 20, 22 і 24 дюймових розмірах. Дизайн задуманий таким чином, що створюється відчуття, ніби монітор посміхається глядачеві, який сидить перед ним.

На лицьовій панелі монітора серії W52 розташовується кнопка FUN Key, прикрашена «фірмовою усмішкою» – логотипом LG. При натисканні цієї кнопки запускається спеціальне меню з вибором спеціальних функцій.
Функція ez Zooming, дозволяє людям, що не володіє ідеальним зором, зменшити роздільну здатність монітора, просто натиснувши кнопку FUN Key. В результаті розмір піктограм і тексту збільшується, роблячи їх видніше. Власне дозвіл монітора складає 1680х1050 пікселів, а з натисканням кнопки FUN Key воно може бути зменшено до 1440х900 пікселів.

Ще одна з функцій швидкого доступу, 4:3 in Wide, в основному розрахована на любителів ігор і дозволяє відображати зображення стандартного формату на широкоформатному екрані 16:9 без спотворень, що дає можливість глибше зануритися в ігрову середу.

Функція Photo Effect сподобається любителям потокового відео або слайд-шоу. За допомогою кнопки Fun Key можна використовувати один з чотирьох візуальних ефектів: «Natural», «Gaussian Blur», «Sepia», «Monochrome», не запускаючи програми редагування графіки, щоб оживити перегляд.

Поряд з функціями кнопки FUN Key, цей монітор може похвалитися підвищеною кольоровою контрастністю DFC 10000:1, часом відгуку 2 мс (GtG) і фірмовим процесором поліпшення передачі кольору LG FLATRON f engine.