Epson Discproducer PP-100 для автоматичного друку і запису CD/DVD

422

Компанія Epson представила нову категорію бізнес-продуктів. Epson Discproducer PP 100 – це пристрій, що забезпечує швидкісну запис інформації на CD/DVD дисках і шестицветную друк професійного рівня на їх поверхні.

Epson Discproducer PP-100 стане помічником у професійній копіювальної службі, великої компанії, рекламному бюро та інших областях бізнесу.
Шість роздільних картриджів великої ємності дозволяють робити високоякісні кольорові відбитки більш ніж на тисячі дисків – без заміни чорнила.

Крім цього, у Epson Discproducer PP-100 є датчики, які постійно контролюють рівень чорнила у всіх шести картриджах. Вони дозволяють оцінювати залишкову ємність картриджів до початку друку і запобігають використання принтера без чорнил, зменшуючи тим самим кількість відходів і знижуючи витрати. Використання CD – і DVD-носіїв, рекомендованих Epson, дозволяє миттєво отримувати на поверхні дисків водостійкі, захищені від змазування відбитки.

Для більшої зручності лоток подачі розміщений на передній панелі – таким чином, пристрій може бути встановлено на полиці. Ширина корпусу складає всього 37,7 см, тому Epson Discproducer PP-100 можна вважати самим компактним пристроєм у своєму класі. Плоска поверхня дозволяє ставити один пристрій поверх іншого або використовувати поверхню як підставку. Корпус пристрою повністю закритий, і відкривати його для вилучення CD або DVD дисків не потрібно: роботизований механізм поміщає диски в окремий вихідний лоток.

Epson Discproducer PP-100 дозволяє створювати до 100 копій дисків за один етап. В залежності від обсягу даних, за 1 годину можна записати інформацію і зробити відбитки на 30-45 дисках. Запатентований механізм захоплення AcuGrip забезпечує простий і безперебійний процес подачі CD/DVD дисків в дисководи. Навіть якщо диски щільно з’єдналися між собою, в дисковод вставляється тільки один носій.
Програмне додаток Total Disc Maker, розроблений Epson, допоможе швидко і просто створювати серії CD/DVD дисків в штучному або масовому обсязі.