Meijin випустила новий компютер для ігроманів

340

Компанія Meijin оголосила про оновлення лінійки ігрових комп’ютерів серії Meijin Action і представила одну з ігрових моделей на новому процесорі Intel Core 2 Duo E8500 c частотою 3,16 ГГц.


Meijin випустила новий комп’ютер для ігроманів

Нове потужне ігрове рішення на базі двоядерного процесора Intel Core 2 Duo з частотою 3,16 ГГц доповнила лінійку комп’ютерів Meijin Action. Високу продуктивність в іграх і ресурсномістких додатках забезпечують 4 ГБ двоканальної пам’яті DDR2 з архітектурою і новітня графічна карта Nvidia GeForce 9800 GTX, (шина пам’яті 256 bit, частота ядра 675 МГц, пам’яті – 2200 МГц).

Крім цього, новинка включає і вже звичний для комп’ютерів класу Meijin Action набір характеристик: універсальний пристрій DVD-RW, TV-вихід на відеокарті, вбудована звукова карта формату 7.1, дає можливість отримати якісне просторове звучання, мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті та ін

Широкі можливості використання комп’ютера забезпечує встановлена 64-розрядна операційна система MS Windows Vista Home Premium, а батьків порадує – програма Access Boss, яка допоможе здійснити «батьківський контроль» за часом дитини, проведеним у віртуальному світі.

Новинка Meijin Action виконана в алюмінієвому корпусі Silverstone Хубілай KL03B , який, не дивлячись на свої невеликі розміри, забезпечує хороший тепловідвід і безшумну роботу системи. Новинка має жорсткий диск SATA ємністю 750 ГБ.