Домашні кінотеатри Samsung Crystal Design

476

Компанія Samsung Electronics представила серію домашніх кінотеатрів Crystal Design, в яку увійшли моделі HT-TKX715 (з напільного акустикою) і HT-KX715 (з поличною акустикою).


Домашні кінотеатри Samsung Crystal Design

В систему входить DVD-плеєр з функцією масштабування відео формату Full HD 1080p навіть зі стандартних DVD з використанням функції 1080p Video Up-Scale і виходом HDMI-CEC, який дозволяє керувати телевізором, і домашнім кінотеатром з допомогою одного-єдиного ПДУ. Він також передбачає безліч опцій відтворення, у тому числі файлів DVD-Audio, CD, DivX, JPEG, MP3 і WMA.

Концептуальний дизайн домашніх кінотеатрів серії Crystal Design відрізняється чорним глянсовим покриттям і обтічними формами. Сенсорна панель управління не тільки робить маніпуляції з кінотеатром легкими і інтуїтивно зрозумілими, але й підкреслює його стильний вигляд. Основний блок може розміщуватися як в горизонтальному, так і вертикальному положенні.

Акустична система домашнього кінотеатру забезпечує вихідну потужність 800 Вт, крім того, калібрування кінотеатру проводиться автоматично, позбавляючи користувача від складних і часто не цілком зрозумілих маніпуляцій, а функція Smart Volume завжди буде підтримувати комфортну гучність — наприклад, при перемиканні каналів телебачення, у яких рівень гучності часом буває досить різним. Ще одним плюсом виступає більш потужний, насичений звук в області нижчих частот завдяки спеціальній обробці сигналу з додаванням додаткових гармонік.

HT-TKX715 і HT-KX715 забезпечують бездротове підключення будь-якої техніки — від MP3-плеєрів до стільникових телефонів і ПК через Bluetooth-з’єднання. Функція USB Host Play забезпечує швидке, пряме підключення інших мобільних пристроїв, в тому числі флеш-накопичувачів і цифрових камкордерів, гарантуючи повну мультимедіа-сумісність.

Для того, щоб нові моделі стали справжнім центром домашніх розваг, обидві моделі мають функцію «Караоке». Диск на 4 тис. пісень і мікрофон поставляються в комплекті.

В якості додаткового бонусу виступає готовність системи до переходу на бездротове підключення тилових гучномовців, рятує від необхідності тягти через приміщення заважають дроти. Більш того, завдяки переходу на частоту 5,8 ГГц забезпечується більш висока в порівнянні з частотою 2,4 ГГц якість звуковідтворення; виключення ймовірних перешкод від інших пристроїв, що працюють на цій частоті (наприклад, мікрохвильових печей і бездротових ЛВС).