Prology випустила новий автомобільний DVD-програвач

537

Компанія Prology представила новий моторизований монітор з DVD-програвачем MDD-725Т. Пристрій підтримує технологію Bluetooth, вбудований інтерфейс iPod і слот для карт пам’яті SD/MMC.

Модель сумісна з усіма популярними аудіо-відео форматами (DVD, MPEG4, VCD, CD, MP3, WMA, JPEG), має вбудований ТВ-тюнер має пам’ять на 72 станції. При цьому перехід по музичних треків, фільмів, радіо – і телеканалах здійснюється за допомогою 7-дюймового сенсорного екрану.

На дисплеї MDD-725Т можуть відображатися всі вхідні, вихідні та пропущені виклики мобільного телефону, а працювати з телефонною книгою можна буде за допомогою панелі управління центру.

Prology MDD-725Т має 5,1-канальний аудіовихід RCA, A/V вхід, відеовхід для камери заднього огляду, A/V вихід другої зони і відеовихід. Пристрій володіє високою вихідною потужністю 4 х 50 Вт і виконано в стандартний монтажний розмір 1DIN. Надходження новинки в продаж очікується в листопаді. Орієнтовна роздрібна ціна Prology MDD-725Т складе 25 тис. руб., повідомляє CNews.