Твердий, як скло, і без складок: lg представила новий дисплей для складних смартфонів

57

Підрозділ lg chem представив новий матеріал для дисплеїв, який назвали real folding window.

Що це таке?

Це гнучка панель, призначена для складних пристроїв, яка повинна вирішити головні проблеми існуючих моделей — міцність і складки на місцях вигину. Технології, що використовуються при розробці real folding window, покращують як довговічність, так і міцність будь-якої складаний панелі.

Спеціально розроблені матеріали покриття наносяться на прозору плівку пет (термопластична полімерна смола). Використовуючи лише кілька мікрометрів нового матеріалу з обох сторін аркуша, виробники дисплеїв зможуть створити тонку термостійку панель, схожу на пластик, яка забезпечить кращу довговічність.

У lg запевняють, що таке дисплей твердий, як скло, і гнучкий, як пластик. Він витримує 200 тисяч згинань і дозволяє складати гаджет екраном всередину або назовні. При цьому складок в місцях вигину не буде.

За словами чанг до кі (chang do ki), віце-президента і керівника підрозділу з передових матеріалів, real folding window — це крок до вирішення проблем, з якими клієнти стикаються сьогодні в складних виробах (складки і довговічність). Нова технологія спочатку з’явиться на мобільних телефонах, а пізніше – в ноутбуках і планшетах.