Epson представив нові МФУ

401

Компанія Epson представила нові МФУ Epson Stylus TX400 і Epson Stylus TX409, призначені для якісного друку, сканування і копіювання документів і фотографій.

Ці універсальні пристрої компактні, мають стильний дизайн, високу швидкість і розширену функціональність при роботі без комп’ютера.

У Epson Stylus TX400/TX409 працює система роздільних картриджів – потрібно міняти картридж тільки того кольору, який закінчився. Це рішення, як і наявність економічних наборів картриджів, значно знижує витрати на друк.

Epson Stylus TX400/TX409 використовують пігментні чорнило Epson DURABrite Ultra, розроблені спеціально для універсальних принтерів і МФУ: вони підходять для друку на звичайному офісному папері, так і на фотопапері. Пігмент закріплюється на поверхні паперу, не проникаючи в її структуру, тому текст виглядає чітким, як при лазерного друку. При цьому, оскільки кожна частинка чорнила укладена в захисну полімерну оболонку, документи і фотографії, надруковані на нових МФУ, мають видатну водо – і світлостійкістю.

Обидві моделі оснащені РК-екраном розміром 6,3 див. З його допомогою можна легко управляти пристроєм, переглядати і вибирати фотографії з карт пам’яті, а потім відразу відправляти їх на друк, виставивши всі налаштування прямо на екрані. Epson Stylus TX400/TX409 підтримують всі основні види карт пам’яті, а також стандарт PictBridge, що дозволяє підключати цифрову камеру безпосередньо до пристрою і роздруковувати фотографії, використовуючи меню камери.

У Epson Stylus TX400/TX409 реалізовані сучасні технології Epson для фотодруку: високий дозвіл, друк краплями змінного розміру, маленький розмір краплі, можливість друку без полів, автоматична корекція кольору Epson PhotoEnhance, а також додаток Epson Easy Photo Print для управління і базового редагування знімків. Тому фотографії, роздруковані на Epson Stylus TX400/TX409 на оригінальній фотопаперу Epson, не відрізняються від знімків, зроблених в фотолабораторіях.

Epson Stylus TX400 друкує зі швидкістю до 32 сторінок у хвилину, а Epson Stylus TX409 – до 34 стор/хв.

Вбудований сканер з роздільною здатністю 1200dpi забезпечує швидке і якісне сканування документів і фотографій. А копії можна зробити, взагалі не використовуючи комп’ютер. У комплект постачання входить ПО для відновлення старих фотографій Epson Easy Photo Fix і програма розпізнавання тексту ABBYY FineReader.

Рекомендовані роздрібні ціни Epson Stylus TX400/TX409 складуть 4,3 тис. руб. і 4,4 тис. руб. відповідно.