Нові охоронні системи Pantera

532

Американська компанія Saturn High-Tech представила на російському ринку нові охоронні системи з двостороннім зв’язком BILARM Pantera QX-240, QX-250, QX-270 і топова модель лінійки QX-290 мають вдосконалений динамічний код із захистом від сканування і перехоплення, який забезпечує безпеку радіоканалу управління сигналізацією.


Нові охоронні системи Pantera

Технологія двостороннього зв’язку BILARM дозволяє не тільки відображати зону спрацьовування при включенні режиму тривоги, але й інформувати користувача про будь-які зміни стану системи. Брелоки нових систем зі світлодіодним або ЖК екраном (залежно від моделі) і зручними кнопками мають режим енергозбереження.

Серед стандартних функцій системи: захист від помилкових спрацьовувань, можливість обходу несправних охоронюваних зон (з повідомленням власника), вдосконалені режими «Anti-HiJack» і «Паніка», неможливість скидання стану системи шляхом відключення акумулятора, нагадування про включений режим Valet, постановка на охорону з працюючим двигуном, безшумні режими постановки, зняття з охорони і тривоги. У всіх модифікаціях є режим іммобілайзера і можливість перепрограмування входів і виходів системи, що дозволяє налаштувати її в максимальній відповідності з побажаннями кожного конкретного користувача. Pantera QX має вихід для зовнішньої блокування двигуна і можливість підключення двох додаткових ланцюгів блокування.