Epson представила нову серію портативних проекторів для презентацій

453

Компанія Epson представила чотири легких портативних проектора для проведення презентацій.

Нова серія ультра-мобільних проекторів Epson EB 1700 (моделі EB-1720, EB-1730W, EB-1725 і EB-1735W) являє собою продовження популярної лінійки EMP 1700, однак її відрізняє розширена функціональність, велика універсальність і легкість використання.

Вага будь-якого з пристроїв серії не перевищує 1,8 кг, і до кожної моделі додається футляр для перенесення.
Час запуску проектора – від включення до повної готовності до презентації – становить всього 6 секунд. Функція «прямого включення живлення», корекція Autokeystone, а також USB Display 3-в-1 роблять установку проектора ще більш швидкою і простою. Функція USB Display 3-в-1 на проектор можна передавати зображення, звук і сигнали управління через один кабель, що зменшує кількість проводів, що підключаються і, відповідно, прискорює процес установки.

Ширококутний об’єктив дозволяє відображати чітку картинку на великих екранах з будь-якої відстані. Технологія Epson 3LCD забезпечує високу чіткість зображення і насиченість кольорів.

Моделі EB-1730W і EB-1735W забезпечують широкоформатне дозвіл WXGA, що дозволяє збільшити простір екрану на 30% порівняно з роздільною здатністю XGA, і відповідає співвідношенню сторін сучасних широкоекранних ноутбуків.

Лампа Epson E-TORL потужністю 170 Вт забезпечує яскравість 3000 люмен. В режимі низького споживання енергії проектори споживають всього 5,5 Вт.

У пристроях EB 1725 і EB-1735W класу high-end застосовується технологія Epson EasyMP. Ця технологія забезпечує розширену мережеву функціональність, а також можливість відображення декількох екранів з одного комп’ютера. Використовуючи Epson EasyMP, можна підключати за бездротовий схемою до чотирьох проекторів до віддаленого комп’ютера, створювати довгі панорамні екрани або екрани, розділені на декілька невеликих. Це зручно для створення одного великого зображення в просторих аудиторіях, а також при проведенні презентацій, потребують виведення на екран додаткової інформації з різних додатків.

Можливість бездротового підключення розширено також функцією “Quick Wireless Connection” (Швидке бездротового підключення). Користувач може підключитися за секунду, просто вставивши в ПК бездротовий USB-адаптер, що входить в комплект поставки проектора.

Серед інших функцій моделей серії EB-1700 – повна сумісність з функцією Windows Vista Network Projector, що забезпечує бездротове підключення «ПК проектор» всього за три клацання миші, без як-небудь драйверів.

Проектори серії Epson EB-1700 з’являться на російському ринку в серпні 2008 року.