Xerox випустив новий монохромний принтер формату A4

377

Компанія «Ксерокс Росія» оголосила про випуск нового монохромного принтера формату А4 Xerox Phaser 3435DN.

Ця модель приходить на зміну моделі Phaser 3428 і володіє розширеним функціоналом, включаючи вбудовану мережеву карту, модуль автоматичного двостороннього друку і широкий ряд додаткових можливостей.

Р?аѕег 3435DN дозволяє друкувати зі швидкістю 33 сторінки в хвилину, а при ис-користуванні опції автоматичного дуплексу швидкість друку двосторонніх до кументов складає 17 сторінок в хвилину. Час виходу первого отпечатка (FPOT) в режимі готовності становить менше 8,5 секунд. Phaser 3435DN облада-ет високопродуктивним процесором з тактовою частотою 400 МГц і базо-вої оперативною пам’яттю об’ємом 64 Мб, з можливістю розширення до 320 Мб. Все це дозволяє пристрою оперативно справлятися з великим обсягом завдань, що надходять одночасно від декількох користувачів робочої групи.

Максимальна роздільна здатність принтера складає 1200×1200 точок на дюйм, а можлива щільність друкованих носіїв знаходиться в діапазоні від 60 до 163 р./кв. м. Доступні інтерфейси підключення USB 2.0, Паралельний (LPT) і Ethernet 10/100 Base-TX дозволяють під’єднати принтер до робочої станції або легко інтегрувати його в мережу. Максимальне навантаження складає 80 тис. сторінок в місяць, що є одним з кращих поки-показників в класі подібних пристроїв.

Подача паперу здійснюється з допомогою основного лотка ємністю 250 аркушів і багатофункціонального лотка ємністю 50 аркушів, який дає можливість друкувати на щільному папері, конвертах, наклейках. В якості додаткових опцій можна замовити лоток подачі паперу на 250 лис-тів, а також оперативну пам’ять об’ємом 32 Мб, 64 Мб, 128 Мб і 256 Мб та опціональний бездротової мережевий адаптер (Wireless Adapter), який очолює здійснити високошвидкісне бездротове підключення за протоколом 802.1 x. (WiFi)
Новинка підтримує роботу в мережах IPV6, а також протокол безпечної передачі даних SNMP v3., Апарат має вбудовану технологію «Smart duplexing», яка оптимізує процес друку двосторонніх документів.

Принтер буде поставлятися в одній конфігурації з автоматичним ду-плексом і вбудованою мережевою картою Ethernet 10/100 BaseTX. Його середовищ-нерозничная ціна складе 10,8 тис. рублів.