Домашній кінотеатр преміум-дизайну з караоке – LG trumpet

535

LG Electronics представила новинку преміум дизайну – домашній кінотеатр Trumpet з функцією караоке. Система відрізняється вишуканим інноваційним дизайном: унікальна форма ультратонких (35мм) колонок з вмонтованими в основу двома сабвуферами і благородний чорний глянець з сріблястими вставками створюють вишуканий інтер’єр.

Домашній кінотеатр оснащений величезною кількістю функцій для різних варіантів перегляду: підтримує DVD-Audio з хорошою чіткістю зображення, USB, тюнер з пам’яттю на 50 станцій; також є роз’єм Scart.

Потужні акустичні системи (700W: 110Wx5 каналів +150W) занурюють у соковите динамічний і детальне звучання. До того ж, домашній кінотеатр оснащений системами DTS, Dolby Digital, Dolby Pro-Logic II, DSP Sound Mode/3D Surround Sound, а також XTS (Excellent True Sound), XTS Pro. До комплекту додається диск караоке (4000 пісень) і 2 мікрофона.

При підборі дисплея до домашнього кінотеатру ідеальним варіантом будуть плазмова панель, РК телевізор з великим екраном, плоский телевізор 29-32 дюйма. Ціна моделі – 800 доларів.