Airtel і tcs створюють платформу віддалених роботизованих виробництв на основі 5g

24

Індійська багатонаціональна телекомунікаційна компанія airtel і місцева транснаціональна компанія tata consultancy services( tcs), що надає послуги в області інформаційних технологій, оголосили про партнерство для тестування інноваційних сценаріїв використання рішень tcs neural manufacturing в мережі 5g airtel.

Нові рішення покликані допомогти виробникам створювати інтелектуальні, когнітивні виробництва, які дозволяють віддалено виконувати роботизовані операції в потенційно небезпечних середовищах, таких як гірничодобувна промисловість, хімічні заводи і нафтогазові родовища.

Метою впровадження нових технологій є створення виробництв зі стійкою і адаптивною поведінкою. Вони повністю імітують віртуальну присутність людини, при цьому забезпечують безпеку людей при збереженні гнучкості в організації самих виробництв, що не поступається тим, які створюються з безпосередньою участю людини.

В роботі нових промислових систем застосовується наднадійна зв’язок в мережах 5g. Вона відрізняється малою затримкою, розширеною смугою пропускання і високою щільністю розміщення пристроїв з підтримкою 5g.

Нові технології дозволяють поєднувати міць штучного інтелекту / машинного навчання, комп’ютерного зору, промислової робототехніки і доповненої / віртуальної реальності. При цьому забезпечується повна автономність у виконанні виробничих операцій.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також: