Samsung TruDirect: швидка запису вмісту на DVD

547

Компанія Samsung Electronics представила новий оптичний дисковод TruDirect SE-S204S, що дозволяє користувачам записувати контент з цифрових носіїв на DVD без використання жорсткого диска. TruDirect SE-S204S забезпечує легку і швидку запис практично з будь-якого цифрового пристрою.


Samsung TruDirect: швидка запису вмісту на DVD
Samsung TruDirect: быстрая запись контента на DVD
Samsung TruDirect: швидка запису вмісту на DVD

Порівняно з підходом, у якому використовується жорсткий диск, TruDirect SE-S204S забезпечує значну економію часу при створенні DVD, тому що зникає необхідність у виготовленні майстер-диска, мультиплексировании і буферизації, що дає можливість записувати на DVD-диски в режимі реального часу особисті відео-, фото – та інші файли даних. На створення DVD з годинний запис відеопотоку потрібно одну годину п’ять хвилин, а запис годинного файлу з камкордера з жорстким диском займе всього 30 хвилин.

Крім створення DVD, TruDirect SE-S204S є одним з найбільш швидко функціонують на сучасному ринку приводів оптичних дисків. Він забезпечує швидкість запису 20x для DVD+R і DVD-R 16x DVD+R Dual Layer, 12x DVD-R Dual Layer і 12x DVD-RAM. Вже в травні 2008 року планується вихід оптичного приводу TruDirect зі швидкістю запису 22х для DVD+/-R.