Amilo Mini: міні-ноутбук від Fujitsu Siemens

701

Компанія Fujitsu Siemens представила нетбук Amilo Mini. Як обіцяють виробники, новинку буде відрізняти підвищена економічність батареї – час роботи Amilo Mini від акумулятора складе більше чотирьох годин.

Прикрасять ноутбук і дизайнерськими знахідками. На кришку ноутбука можна встановити одну із запропонованих п’яти змінних панелей різних кольорів, а для самих креативних пропонують прозору пластикову кришку, під яку можна помістити фотографію.

Розміри Amilo Mini дозволяють йому займати гідне місце в лінійці нетбуків – його габарити всього 33,2х17,5 см, важить новинка 1 кілограм. Нетбук поставляється з ОС Windows XP Home Edition, оснащений інтегрованою підтримкою мереж WLAN і 3G, а також Bluetooth-інтерфейсом. В арсеналі новинки від Fujitsu Siemens вбудована 1,3-мегапіксельна ВЕБ-камера та кард-рідер.

Amilo Mini

В найближчому часі будуть доступні ноутбуки з жорстким диском ємністю 60 або 80 Гб. 120-гігабайтна версія надійде в продаж з грудня. Коштувати новинка буде від 580 доларів, повідомляє Cifrovik.