Fly LX500: телефон з 3-мегапіксельною камерою

543

Бренд Fly представив нову модель лінійки преміум телефонів: Fly LX500.
Стрункий (12,9 мм) корпус слайдера Fly LX500 виконаний з якісного пластика. Задня кришка апарату і навігаційне колесо виготовлені з сталі. Fly LX500 представлений в трьох кольорах: чорний, титан і сріблястий.


Fly LX500: телефон з 3-мегапіксельною камерою

Fly LX500 забезпечений яскравим (TFT 262 тис. кольорів) 2,2-дюймовим екраном з роздільною здатністю 240×320 пікселів. Головне, що виділяє Fly LX500 серед класичних слайдерів – це ексклюзивна функція LED індикатора, який підсвічує нижню межу фліпа. Мерехтлива підсвічування може повідомляти про вхідні та пропущені дзвінки, прийнятих повідомленнях і діях фліпа. Можна вибирати з більш ніж 10 готових варіантів підсвічування або створити унікальний режим, використовуючи налаштування типу і швидкості миготіння.

В арсеналі нового слайдера Fly LX500 функціонал, який здасться достатнім навіть затятому технократу: вбудована 3,2-мегапіксельна камера з цифровим зумом і автофокусом, можливість зйомки відео у форматах MPEG4 і 3GP(H. 263), аудіо і відео плеєр, FM – радіо з можливістю запису за розкладом, фоторедактор, електронна книга і ТБ-вихід для підключення до широкого екрану – максимум функцій в стильному виконанні.
Серед аудіо функцій апарату: 64 голосная поліфонія, можливість завантаження мелодій з ПК і Інтернету, редактор мелодій і можливість відтворення більшості аудіоформатів -MID,IMY,WAV,AMR,AAC,MP3.
В режимі розмови Fly LX500 працює 4 години, а в режимі очікування до 170 годин.

Є вбудований фоторедактор і підтримка MMS і EMS повідомлень. Пам’ять телефону може зберігати в собі тисячі файлів. 88 МБ вбудованої пам’яті легко доповнюються до потрібного обсягу з допомогою Micro-SD карт.

Bluetooth 1.2, A2DP з’єднання дозволить звільнитися від проводів. Серед інших можливостей – вбудований поштовий клієнт, браузер Opera mini, 500 осередків для зберігання контактів (+пам’ять SIM), підтримка кодування Win 1251, KOI 8-R.

Рекомендована роздрібна ціна 8 125 рублів. Fly LX500 з’явиться в російських салонах зв’язку в кінці травня.