α350 і α300: нові функціональні дзеркалки від Sony

390

Сімейство цифрових дзеркальних фотокамер ? поповнилося двома новими фотокамерами від Sony, які поєднують швидке автофокусування Quick AF Live View для зйомки моментальних кадрів з выоским якістю зображення і потужними, простими у використанні функціями.


?350 і ?300: нові функціональні дзеркалки від Sony
?350 и ?300: новые функциональные зеркалки от Sony
?350 і ?300: нові функціональні дзеркалки від Sony

Модель ?350 оснащена абсолютно новою матрицею CCD формату APS-C з ефективним дозволом 14,2 мегапікселя для реалістичного зображення. Друга модель ?300 має майже такі ж характеристики і матрицю з роздільною здатністю 10,2 мегапікселя.

?350 и ?300: новые функциональные зеркалки от Sony
?350 і ?300: нові функціональні дзеркалки від Sony

З цими двома новими моделями серія ? налічує чотири зручних у зверненні фотокамери з широким набором функцій, від моделі базового рівня ?200 до флагманської моделі ?700, володіє швидкою реакцією і призначеної як для любителів, так і напівпрофесіоналів. Передбачений широкий спектр аксесуарів ?, включає більш 25 змінних об’єктивів, а також спалахи і інші аксесуарами системи ?.

?350 і ?300 – це перші цифрові дзеркальні фотокамери, що використовують технологію Quick AF Live View. Ця абсолютно нова система поєднує зручність прямого перегляду зображення з моментально реагує системою TTL-автофокусування з фазовою детекцією і швидкої безперервної зйомкою, яка високо цінується користувачами цифрових дзеркальних фотокамер. Технологія Quick AF Live View вперше долає технічні обмеження, які унеможливлювали ультрабыструю зйомку одночасно з переглядом зображення на РК-екрані у режимі реального часу.

Крім того, нова вдосконалена система 9-точкового автофокусування з центральним датчиком хрестового типу забезпечує більш швидке і точне автофокусування в режимі прямого перегляду, а також в режимах зйомки з оптичним видошукачем.

З допомогою 2,7-дюймового РК-екрану фотографи будь-якого рівня можуть зручніше і вільніше кадрувати зображення. Повертаючись до 130 градусів вгору і до 40 градусів вниз, цей екран дозволяє фотографу зручно кадрувати об’єкт зйомки з незручних положень. Зручно також оцінювати в режимі прямого перегляду ефект компенсації експозиції і балансу білого. Зображення можна обрізати традиційним для дзеркальних фотокамер способом, через оптичний видошукач.

Фотокамера ?350 оснащена новітньою версією процесора обробки Sony BIONZ, який оптимізує високі потенційні можливості матриці CCD з високим дозволом.

Реалізований процесором BIONZ оптимізатор динамічного діапазону D-Range Optimiser автоматично забезпечує збалансовану експозицію з відмінною опрацюванням деталей в тінях і світлі. Покращений аналіз кадрів з яскраво освітленим фоном дає тепер ще більш якісні результати, навіть для проблемних об’єктів, знятих проти світла.

Чутливість збільшується до максимального рівня ISO 3200, що дозволяє успішно знімати без спалаху з рук при слабкому освітленні. Спеціальний режим придушення шумів при високій чутливості (High ISO Noise Reduction mode) додатково підвищує якість зображення при високих значеннях чутливості.

Вбудована система стабілізації зображення Super SteadyShot тепер краще забезпечує компенсацію тремтіння камери при зйомці з рук для всіх об’єктивів системи ?. Новий алгоритм керування розширює діапазон корекції до 2,5-3,5 кроків, порівняно з 2,0-3,5 кроками в моделі ?100.
Обидві фотокамери надзвичайно прості у використанні завдяки великому РК-екрану, на якому при натисканні кнопки Function з’являється список найбільш часто використовуваних функцій.

Як і в інших моделях ?, механізм захисту від пилу і спеціальне покриття матриці мінімізують шкідливий вплив пилу, що проникає всередину корпусу фотокамери під час зміни об’єктива.

Обидві моделі мають кращу в своєму класі тривалість зйомки до 730 кадрів (410 кадрів в режимі прямого перегляду Live View) від однієї зарядки акумулятора високої ємності InfoLITHIUM (NP-FM500H). Точний рівень залишкового запасу харчування в % виводиться на 2,7-дюймовий РК-екран.

Поставляється додатково нова потужна спалах HVL-F42AM пристосована до потреб користувачів, як досвідчених, так і початківців. Поряд з вимірюванням інтенсивності світла спалаху методом ADI і дистанційним управлінням вона забезпечує автоматичне коректування балансу білого з виведенням інформації про колірну температуру, а також вдосконалену систему відображеної спалаху, яка дозволяє направляти світло вгору під кутом 90 градусів, вліво під кутом до 90 градусів, і вправо під кутом до 180 градусів.

Вертикальна рукоятка VG-B30AM, яка поставляється додатково, дозволяє зручно тримати фотокамеру при зйомці вертикально орієнтованих кадрів, наприклад портретів. У цій рукоятці передбачено місце для двох акумуляторів NP FM500H, що збільшує тривалість зйомки до 1460 кадрів (820 кадрів в режимі прямого перегляду Live View mode) від однієї зарядки акумулятора.

Обидві камери здатні працювати з новим навігаційним пристроєм GPS-CS1KASP. Сумісний з усіма новими моделями фотокамер Sony ?, Cyber-shot і відеокамер Handycam, це ультрапортативний пристрій записує глобальні координати протягом періоду до одного місяця, щоб допомогти пригадати, де зроблений той чи інший знімок. Можна забезпечувати знімки інформацією про координати і відтворювати їх у відповідних точках карти або відтворювати їх «по сліду» маршруту поїздки.

Цифрова дзеркальна фотокамера ?350 з’явиться у продажу на початку березня 2008 року. Цифрова дзеркальна фотокамера ?300 з’явиться у продажу на початку квітня 2008 року.