1password 8 на windows отримує новий дизайн і поліпшену продуктивність

31

Менеджер паролів 1password отримав перше велике оновлення зовнішнього вигляду за останні три роки. Відбувся реліз версії 1password 8 для windows з темним варіантом інтерфейсу, який поєднується з останніми тенденціями в дизайні windows 10 і 11. Для підвищення продуктивності додаток переписано на мові програмування rust.

Комп’ютерна версія програми тепер більше нагадує веб-версію сервісу і розширення для браузерів. Оновлені іконки, режими відображення і бічна панель. З’явилася функція швидкого пошуку і поліпшення в пошукових результатах, щоб швидше знаходити потрібні облікові записи.

Стало простіше редагувати записи, з’явився новий генератор паролів і додавання файлів в записи. Запропонована підтримка секретного питання для сайтів, на яких такі питання задають.

Мова rust здатна поліпшити не тільки швидкість, але і безпеку. Чуйність програми повинна стати краще колишнього. Можна користуватися додатком одночасно з браузерним розширенням. Виконавши вхід в аккаунт в одному місці, ви ввійдете і в іншому. Також можна входити через windows hello.

Для власників комп’ютерів mac ця версія програми поки пропонується в режимі раннього доступу.