Samsung повністю припинить виробництво всіх моделей galaxy note

41

Коли з’явилися перші зображення апарату galaxy s22 ultra виробництва samsung, за його зовнішнім виглядом можна було зробити припущення, що лінійка galaxy note назавжди залишилася в минулому. Згідно з новими відомостями, так і є. До кінця нинішнього року припиниться виробництво останніх апаратів galaxy note.

З моменту появи galaxy note 20 в минулому році було випущено близько 3,2 млн екземплярів. Вони виробляються до цих пір і будуть проводитися до кінця нинішнього року. Новий смартфон в цій серії випускати не планується, тому galaxy note 20 буде останнім. Майбутній galaxy s22 ultra має схожий прямокутний дизайн і підтримку стилуса s pen, тому шанувальники подібних апаратів не будуть забуті.

Від samsung потрібно впровадити всю функціональність galaxy note в новий galaxy s22 ultra, щоб не знадобився час на звикання. Без лінійки galaxy note у samsung залишиться пробіл і можуть постраждати продажі, тому потрібно запропонувати на заміну щось ще.

Оскільки південнокорейський виробник є лідером за обсягом продажів гнучких смартфонів, саме вони і прийдуть на заміну. Компанія збирається збільшити їх виробництво, щоб наступного року випустити 13 млн екземплярів. У третьому кварталі можуть бути представлені нові galaxy z fold 4 і galaxy z flip 4.