Які види друку існують.

8-31-2018

Які види друку існують.

Отже За способом друку струменеві принтери, що застосовуються вдома і в офісах можна розділити на дві великі групи — з термоструйной печаткою та печаткою п’єзоелектричної. Зображення на носієві формується найдрібнішими крапельками чорнила, що вистрілюються з численних сопел (або, інакше кажучи, дюз) друкуючої головки. Багато років тому (коли на папері писали пір’яними ручками) чорнильні плями були приводом для засмучення, тепер же – вони радують око. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі календарь печать.
До теперішнього часу обсяг краплі доведений до одиниць піколітрів (пл), а діаметр сопел має величину в десятки мікрометрів (тонші людської волосини). Друкуюча голівка може мати не одну сотню сопел. Перед кожним соплом є невелика порожнина (сопловая камера), в яку по капіляру надходять чорнило. При подачі імпульсу напруги на нагрівач він практично миттєво (з – за малих розмірів) нагрівається до температури в декілька сотень градусів.
Відразу після вильоту краплі в сопловую камеру під дію капілярних сил надходить нова порція чорнила. На цьому принципі працюють друкуючі головки в сумісних картриджах, зокрема, фірм НР, Lexmark. Фірма Canon в своїх принтерах також застосовує термоструйную друк, але при цьому друкуюча голівка виконана в окремому конструктиві. При цьому картриджі найчастіше представляють із себе резервуар із чорнилом і чіпом (спеціальної мікросхемою, що здійснює підрахунок витрати чорнила).