Швейцарці створили конкурента Bugatti Veyron

553

Швейцарська приватна компанія Weber Sportcars почала виробництво суперкара Faster One, який повинен стати найшвидшим у світі серійним автомобілем, омологированным для доріг загального користування.

Як повідомляється в прес-релізі виробника, максимальна швидкість повнопривідного двомісного купе складає 420 км/год, що перевершує показники Bugatti Veyron (408 км/год), а розгін з місця до 300 км/год займає всього 16,2 секунди. Такі неймовірні характеристики стали можливими завдяки поєднанню надлегких матеріалів (споряджена маса Weber Faster One складає всього 1100 кг) і 7,0-літрового V8 з двома компресорами, розвиваючого 900 л. с. потужності і 1050 Нм крутного моменту.

Управління шестиступінчастою секвентальною коробкою передач винесено на кермо в стилі “Формули-1”. Забезпечити безпеку водія і пасажира суперкара покликані шеститочечные ремені безпеки, ABS, трекшн-контроль і інтегрована в кузов силова “клітка”.

Ціна Weber Faster One стартує з позначки 1 620 000 швейцарських франків (близько 1 370 тис. доларів), повідомляє Autonews.