Як вибрати электроскейт

11-1-2018

Как выбрать электроскейт
Слід зазначити, що на електричному скейті, на відміну від скейтборду, людина їде завдяки мотору не відштовхуючись ногами. Також электроскейт має колесами більшого розміру, ніж скейтборд. На цьому міні-транспорті можна кататися як по асфальту, так і по грунтових дорогах. Крім того, на ньому легше їздити, ніж на скейтборді. Потрібно просто встати на дошку і натиснути на кнопку управління. Важливо вміти тримати рівновагу і регулювати швидкість.
Також хочемо вам порекомендувати смотрите на этом ресурсе
Электроскейт вийшов у продаж відносно недавно. Саме тому необхідно зробити правильний вибір і не помилитися, віддавши гроші за неякісний товар. В першу чергу, слід вирішити, товар якого виробника Ви хочете придбати. На ринку є безліч виробів від китайських компаній, але китайські товари високою якістю і довговічністю похвалитися не можуть.
Самими якісними і надійними є электроскейты європейських брендів. Величезною популярністю в Європі та Америці користуються электроскейты Fiik і Lite. Також при виборі даного виду особистого транспорту потрібно заздалегідь визначитися зі стилем їзди, від цього залежить потужність двигуна. Для новачків відмінно підійдуть моделі потужністю 150-250 Вт. Невеликі розміри, швидкість до 10-20 км/год, а також легкий корпус дозволяють їздити по дорогах і вчитися елементарним трюкам. Досвідчених райдерів, які мають намір не тільки виконувати трюки, але і розвивати швидку швидкість, рекомендується брати моделі з потужним двигуном від 500 Вт. Такі электроскейты оснащені колесами з протекторним покриттям, за рахунок чого можна долати пересічену місцевість зі швидкістю 25 км/ч.
Треба сказати, що электроскейт — це дуже зручний, швидкий і в той же час захоплюючий вид персонального транспорту. Катання на электроскейте приносить масу приємних емоцій і в якійсь мірі адреналін. До того ж катання не вимагає водійських прав та проходження реєстрації в держ органах, завдяки чому використовувати цей вид транспорту може навіть дитина. Головне тримати координацію і впевнено рухатися вперед. На даному транспорті можна їздити по тротуарах пішохідним, закритим майданчиків, парками, дорогами, минаючи докучливі пробки.