Lancia представила нову Delta

524

Lancia представила в Женеві, мабуть, свій найбільш важливий автомобіль за останні кілька років, повідомляє [email protected]


Lancia представила нову Delta

Італійці зважилися відродити легендарну модель Delta, яка в свій час шість разів вигравала чемпіонати світу з ралі. Мабуть, для Lancia Delta є тим останнім шансом, який повинен допомогти компанії стати, нарешті, прибутковою.

Однак, незважаючи на стару назву, є деякі сумніви, що нова Delta стане улюбленою у шанувальників спортивних машин. Просто Delta не виглядає спортивним автомобілем. Красива – так, гламурна – теж так. Але не спортивна. І все ж ця машина заслуговує уваги. У сегменті «С», де вона і буде виступати, Lancia Delta виявиться самим стильним автомобілем з безліччю цікавих дизайнерських рішень.

Що стосується технічної сторони справи, то тут Lancia Delta нікого не вразить. Адже ця модель побудована на базі стандартного Fiat Bravo, від якого Delta отримає не тільки ходову і рульове, але і двигуни. Їх, до речі, буде кілька. Найскромнішими бензиновим стане 1,4-літровий агрегат з турбонаддувом (120 л. с. або 150 л. с.), компанію яким складе турбований мотор об’ємом 1,8 л (він з’явиться трохи пізніше і буде видавати 200 к. с.). Серед дизелів буде з чого вибрати: 1,6 л (120 л. с.), 2,0 л (165 л. с.) і 1,9 л (190 л. с.).