Verbatim представив нові мультимедійні жорсткі диски

366

Verbatim розширив портфоліо продуктів двома мультимедійними жорсткими дисками – Media Station і Media Station Pro – кожен з яких пропонує 500 Гб пам’яті.

Відео з відпочинку, фотографії, музика та фільми можуть зберігатися на MediaStation і програватися прямо через телевізор або стерео-систему. Модель Media Station має підключення LAN, а модель Media Station Pro має бездротове з’єднання WLAN, що дає можливість інтеграції жорстких дисків в домашню комп’ютерну мережу. У жорстких дисків Media Station Pro також є функція прийому сигналу інтернет-радіо.

MediaStation важить близько кілограма, має дві опорні ніжки і займає мало місця завдяки своїм компактним розмірам. Диск працює безшумно, оскільки не використовує вентиляторів для охолодження.

MediaStation працює на 3,5-дюймовому жорсткому диску SATA для постійного запису і читання інформації. Пам’ять об’ємом 500 Гб дозволяє зберігати до 1 тис. годин відео у форматі MPEG 4, 6300 годин музики у форматі MP3, або 250 тис. пятимегапиксельных фотографій.

Мультимедійні жорсткі диски можуть відтворювати всі популярні відео, аудіо та графічні формати, включаючи MPEG4, DivX, MP3, WMA, WAV, Ogg Vorbis, JPEG і PNG. Всі необхідні кабелі для підключення йдуть в комплекті з жорстким диском. Обидві моделі MediaStation також підтримують формат Digital Audio 5.1.

Композитний і S-Video кабелі взодят в комплект. MediaStation Pro також пропонує з’єднання HDMI для досягнення найкращої якості звуку і зображення full HD з роздільною здатністю 1080p. Стандартна версія MediaStation пропонує дозвіл 1080i. Інтерфейс USB 2.0 дозволяє приєднати додаткові носії інформації до MediaStation Pro і перенести їх зміст на мультимедійний диск або відтворити контент прямо на екрані телевізора.

Однією з особливостей версії Pro є наявність з’єднання WLAN. Завдяки бездротовій інтеграції в домашню мережу, інформація з комп’ютера може не тільки без праці переноситися на MediaStation, але і також програватися в режимі реального часу прямо на телевізорі. MediaStation Pro може також приймати сигнал інтернет-радіо: безкоштовні радіо-сервери Shoutcast і Icecast доступні безпосередньо через інтернет-з’єднання.

Функціями пристрою легко керувати через дистанційний пульт завдяки зрозуміло влаштованої екранної навігації. Можливо навіть створювати власні списки відтворення і встановлювати особисті, захищені паролем опції для папок.

Оновлення вбудованих програм для установки нових кодеків і розширення можливостей здійснюється через сайт Verbatim.

Обидві моделі мультимедійних жорстких дисків від Verbatim з’являться в Росії в жовтні. Ціни будуть оголошені пізніше.