Новий портативний DVD-плеєр Xoro HSD 7270

421

Xoro представила новий портативний DVD-плеєр Xoro HSD 7270. Фізичний дозвіл моделі – 480х234 пікселів. 7-дюймова РК-панель забезпечує хорошу деталізацію і насичене зображення з природною передачею кольору.

DVD-плеєр Xoro HSD 7270 підтримує відтворення більшості сучасних форматів дисків: DVD, (S)VCD, MPEG4, Kodak Picture CD, Audio-CD, MP3; CD-R(W), DVD+R(W), DVD-R(W).

Нова модель оснащена стандартним набором роз’ємів для підключення: композитним Video, двома аналоговими стерео аудіо виходами (minijack) і цифровим коаксіальним виходом для підключення до ресивера зі вбудованим декодером багатоканального звуку. Необхідні аудіо-відео кабелі навушники йдуть в комплекті.

Управління програвачем можливо як за допомогою кнопок керування на самому пристрої, так і за допомогою компактного пульта дистанційного керування.

Залежно від місця використання електроживлення DVD-програвача може здійснюватись трьома різними способами. В автономному режимі (наприклад, на пікніку) Xoro HSD 7270 живиться від вбудованого літій-ионового акумулятора, який забезпечує близько 2,5 годин безперервного відтворення. У машині Xoro HSD 7270 можна підключати до стандартного роз’єму прикурювача за допомогою адаптора, що йде в комплекті. В приміщенні або для підзарядки акумулятора використовується мережний адаптер, який теж є в стандартній комплектації.

Корпус Xoro HSD 7270 виконаний в чорному кольорі. Поставки програвача Xoro HSD 7270 почнуться в грудні 2008 року. Рекомендована роздрібна ціна – 135 доларів.