Philips випустив функціональну мікросистему MCD716

431

Компанія Philips представила на російському ринку нову функціональну мікросистему MCD716, дизайн компонентів якої виконаний в кращих традиціях апаратури Hi-End класу.

Новинка «розуміє» практично всі сучасні мультимедійні формати: DVD, DivX, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) і Jpeg, а USB-порт дає можливість прослуховувати музику, дивитися фільми або фотозображення прямо з портативного пристрою або комп’ютера.

Вбудований в систему цифровий підсилювач класу D приймає аналоговий сигнал, перетворює його в цифровий, а потім підсилює його допомогою цифрової обробки.

З режимом динамічного підсилення нижніх частот проблема зникнення басів при маленькій гучності більше не актуальна – баси завжди залишаються повноцінними і глибокими. Функція тон-компенсації низьких і високих частот забезпечує більш збалансоване звучання.

Вбудований в микротеатр 12-бітовий перетворювач цифрового відео представляє сигнал в аналоговий і підкреслює кожен нюанс переданого на телевізор зображення.

Алюмінієвий корпус системи оснащений динаміками, виконані з цінних порід дерева. В якості фінального вишуканого штриха в оформленні виступає модна і елегантна підставка на чотирьох ніжках, яка підвищує якість звучання, усуваючи спотворення, викликані вібрацією, перегріванням або електромагнітними перешкодами від підсилювача.

Мікросистема Philips MCD716 надійшла в продаж на російський ринок за рекомендованою роздрібною ціною 12,5 тис. руб.