Sony анонсувала нові кінотеатри Bravia

442

Sony представила лінійку домашніх кінотеатрів Bravia Theatre DAV-DZ, виконану в тому ж стилі, що і останні моделі телевізорів Bravia.


Sony анонсувала нові кінотеатри Bravia
Sony анонсировала новые кинотеатры Bravia
Sony анонсувала нові кінотеатри Bravia

Вони забезпечені функцією Bravia Sync для керування домашнім кінотеатром і телевізором з одного пульта ДУ, мають фірмову систему автокалібровки акустики Sony Digital Cinema Auto-Calibration для швидкого налаштування багатоканального звуку, а також цифровий медіа-порт для підключення портативних і бездротових пристроїв.

Sony анонсировала новые кинотеатры Bravia
Sony анонсувала нові кінотеатри Bravia

Крім того, домашні кінотеатри Bravia Theatre серії DAV-DZ підтримують масштабування DVD до 1080p, дозволяючи дивитися відео дозволом Full HD на екрані телевізорів Bravia HD1080. Функція поліпшення діалогів Dialogue Enhancer підтримує високу якість звуку навіть при низькій гучності. Для середніх і старших моделей кінотеатрів Bravia Theatre серії DAV-DZ пропонується можливість бездротового підключення тилових акустичних систем на основі новітньої технології бездротового зв’язку S-AIR, з допомогою додаткового кита WAHT-SA1.

Sony анонсировала новые кинотеатры Bravia
Sony анонсувала нові кінотеатри Bravia

DAV-DZ275M
Молодша модель, Bravia Theatre DAV-DZ275M, має пікову вихідну потужність 850 Вт, компактні колонки і підтримує практично всі існуючі формати оптичних дисків, такі як DVD, DVD+/-R/RW, CD, Super Audio CD, DivX, MP3/JPEG, а так само Windows Media Audio і AAC через USB порт. Є цифровий оптичний і коаксіальний входи, а також порт HDMI, аналоговий аудіо-вхід для портативних плеєрів і навушників, і два мікрофонних входи для караоке на передній панелі. До комплекту додається диск караоке з 1000 пісень.

У продажу з’явиться в липні.

DAV-DZ570M
Модель Bravia Theatre DAV-DZ570M має великі фронтальні акустичні системи, які можна повісити на стіну або встановити на підлозі, центральну акустичну систему, яка по дизайну гармонійно поєднується з останніми моделями телевізорів Bravia, а також компактні тилові акустичні системи. Як доповнення можна придбати систему для бездротового підключення тилових акустичних систем за технологією S-AIR (модель WAHT-SA1).

Модель має пікову вихідну потужність 850 Вт і підтримує практично всі існуючі формати оптичних дисків, такі як DVD, DVD+/-R/RW, CD, Super Audio CD, DivX, MP3/JPEG, а так само Windows Media Audio і AAC2 через USB порт. Є порт HDMI, аналоговий аудіо-вхід для портативних плеєрів і навушників, а також два мікрофонних входи для караоке на передній панелі. До комплекту додається диск караоке з 1000 пісень.

У продажу з’явиться в липні.

DAV-DZ670M
Модель Bravia Theatre DAV-DZ670M оснащена чотирма підлоговими акустичними системами з можливістю настінного кріплення, а також фронтальною акустичною системою, яка по дизайну гармонійно поєднується з останніми моделями телевізорів Bravia. Як доповнення можна також придбати систему для бездротового підключення тилових акустичних систем за технологією S-AIR (модель WAHT-SA1)..

Модель має пікову вихідну потужність 1000 Вт і підтримує такі формати, як DVD, DVD+/-R/RW, CD, SACD, DivX, MP3/JPEG, а так само Windows Media Audio і AAC2 через USB порт. Є порт HDMI, аналоговий аудіо-вхід для портативних плеєрів і навушників, а також два мікрофонних входи для караоке на передній панелі. До комплекту додається диск караоке з 1000 пісень.

У продажу з’явиться в липні.

DAV-DZ870M
Сама старша модель BRAVIA Theatre DAV-DZ870M крім вже описаних характеристик завдяки 32-бітному звукового процесора має просунуті функції Portable Audio Enhancer Plus і Dialogue Enhancer Plus, а також режим Sports Mode.