Що робити при раптової поломки автомобіля.

3-11-2019

Що робити при раптової поломки автомобіля.

Дивовижні прецеденти народжує деколи судова практика. А ще дивніше, коли ЗМІ трактують рішення суду так, що при читанні виникає обґрунтована підозра – у кого – то явно не всі вдома. Зібралися ви всією сім’єю у вихідні на дачу, заправили своє авто до повного бака і вирушили назустріч вітру і свіжому повітрю. І коли вже всі міські пробки і суєта позаду, ви летите по трасі в передчутті шашлику і лазні, раптом всі ваші смакування розбиваються про реалії раптової поломки вашої машини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі манипулятор.
Будь то загорівся на панелі автомобіля червоний знак оклику в кружечку, що свідчить про який – небудь несправності, або зовсім ваша машина спочатку втратила тягу, потім перестала реагувати на газ, потім зачихала і нарешті зупинилася. Ви тривожно стали згадувати, що ж може бути не так, і виконали весь необхідний ритуал: попинали колеса, задумливо подивилися під відкриту кришку капота. Потім згадали, що є ще моторне масло… Але і його рівень в порядку.
Так в чому ж справа. Швидше за все, в поганому паливі. Особливо якщо ви недавно заправлялися, і АЗС була якась підозріла. Із – за неякісного бензину автомобілів насамперед страждають свічки і компоненти паливної системи (про технічну сторону питання розповімо як – небудь детальніше). Питання: яким чином можна отримати компенсацію з автозаправної станції, що продала вам неякісний товар. Домовтеся, що привезете їм машину на огляд через пару днів.