Lg display представила телевізійні панелі oled ex нового покоління

27

Компанія lg display представила новітню технологію виробництва телевізійних oled-панелей під назвою oled ex. Її головною особливістю стало зростання яскравості на 30% в порівнянні зі звичайними oled-панелями.

В основі нових панелей реалізовані технології lg display, пов’язані із застосуванням дейтерію при випуску oled-панелей, а також нова ші-технологія ex, що представляє собою набір персоналізованих алгоритмів, що допомагають підвищити якість зображення інноваційного дисплея.

Назва oled ex походить від двох слів – «evolution» (еволюція) і «experience» (накопичений досвід).

За своєю природою oled-дисплеї, як і раніше, залишаються «самоізлучающімі». Застосування дейтерію (різновиди водню, «важкий водень») дозволяє випускати органічні світлодіоди, здатні до випромінювання більш яскравого світла, домагатися високої масштабованості (кілька мільйонів пікселів) і зберігати відсутність необхідності використовувати підсвічування. Ці можливості дозволяють oled ex досягати ідеального чорного кольору, насиченою і точної передачі кольору і надзвичайно швидкого відгуку.

Технологія ex, що застосовується в дисплеях oled ex, поєднує в собі облік можливостей застосування дейтерію в персоналізованих алгоритмах управління. Завдяки цим алгоритмам, досягається підвищена стабільність і ефективність при роботі органічних світловипромінюючих діодів. Технологія забезпечує точну передачу реалістичних деталей і кольорів без випадкових спотворень. До сих пір подібні артефакти можна спостерігати, наприклад, у відображеннях сонячного світла на водній гладі або при розгляді прожилок на аркуші дерева. Нові панелі oled ex, зі слів виробника, позбавлені таких недоліків.

«персоналізований алгоритм» lg display, заснований на технології машинного навчання, прогнозує поведінку до 33 млн органічних світлодіодів на матрицях oled ex. Такий рівень продуктивності необхідний для відображення картинки на 8k oled-дисплеях. Нова технологія допомагає точно управляти енергоспоживанням дисплея, більш точно відображати деталі і кольору відтвореного відеоконтенту.

Lg display оновила дизайн панелей на базі технології oled ex. Використовуючи ex, вдалося зменшити товщину панелі 65-дюймових oled-дисплеїв з вихідних 6 мм до 4 мм.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті “огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw” .

читайте також:

анонс acer nitro xv272m в росії: ігровий монітор з турботою про очі