Samsung представив великоформатні монітори

427

На виставці CeBIT 2008 компанія Samsung Electronics представила три великоформатних дисплея — 40 – та 46-дюймова моделі з надтонкою рамкою і 82-дюймову великоформатну модель.


Samsung представив великоформатні монітори
Samsung представил крупноформатные мониторы
Samsung представив великоформатні монітори

У нових моделях використовуються ексклюзивні ЖК-панелі, які мінімізують тепловипромінювання та розмитість зображення навіть після їх тривалого використання. Дисплеї обладнані засобами віддаленого доступу, що дозволяє користувачеві управляти контентом дистанційно. Завдяки технології MDC (Multi-Display Control) можна отримати доступ до всіх налаштувань дисплея (харчування, параметри зображення і т. д.), керувати кількома підключеними дисплеями з одного ПК, що дає можливість управляти мультидисплейної середовищем більш ефективно.

40 – та 46-дюймові дисплеї (400/460UXn) мають найтоншу у світі рамку — 11 мм — і оптимізовані для мультидисплейної конфігурації. Більш того, при динамічному коефіцієнті контрастності 10000:1 і яскравістю 700 кд/м2 вони здатні забезпечити чітке зображення навіть в яскраво освітлених публічних місцях, де зазвичай розташовують дисплеї великого формату.

82-дюймовий великоформатний дисплей 820DXn може відображатися на одному екрані різноманітну інформацію. На сьогоднішній момент цей дисплей є найбільшою моделлю в лінійці компанії Samsung.