Prology випустила на ринок новий мультимедійний центр MDD-7300T

410

Автомобільний мультимедійний центр стандартного монтажного розміру 2DIN з вбудованим широкоформатним РК-дисплеєм з діагоналлю 6,5 дюйма (164 мм) із сенсорною панеллю управління з графічним інтерфейсом Prology MDD-7300T надійшов у продаж. Новинка поповнила широкий модельний ряд мультимедійних центрів Prology серії MDD.


Prology випустила на ринок новий мультимедійний центр MDD-7300T
Prology выпустила на рынок новый мультимедийный центр MDD-7300T
Prology випустила на ринок новий мультимедійний центр MDD-7300T

Нова мультимедійна станція від Prology, що має системи кольоровості SECAM / PAL / NTSC, сумісна з форматами DVD, VCD, CD, MP3, WMA, DivX, а також JPEG.

Мультимедійний центр має вбудований ТБ-тюнер, який дозволяє приймати 30 каналів телемовлення. Крім цього, Prology MDD-7300T оснащений високошвидкісним цифровим PLL тюнером з пам’яттю на 30 радіостанцій (18 FM/УКВ, 12 СВ), вбудованим слотом для карт пам’яті SD/MMC і інтерфейсом USB.

Серед нових функцій варто відзначити бездротову технологію Bluetooth і підтримку системи RDS-EON, що дозволяє відображати на дисплеї додаткову інформацію у вигляді тексту (зведення про дорожній обстановці, ідентифікація і пошук станцій за назвою, жанром, текст біжучим рядком тощо). Враховуючи популярність компактних MP3 плеєрів, розробники оснастили новинку спеціальним входом для підключення iPod.

Prology MDD-7300T, має стильний дизайн, може не тільки прикрасити салон будь-якого автомобіля, але і стати центром розгалуженої мультимедійної системи автомобіля, для чого в ньому передбачені 2 входи AV стерео, 2 відеовиходи RCA і 5.1-канальний аудіовихід RCA. До центру можна підключити камеру заднього огляду, використовуючи його в якості монітора при парковці.