Samsung представила лінійку нових фотокамер

464

Компанія Samsung Electronics представила лінійку цифрових камер на 2 половину 2008 року, що складається з п’яти моделей — NV100HD, NV9, L310W, L201 і S1070.

Samsung NV100HD – камера з роздільною здатністю 14,7 мегапікселів і об’єктивом Schneider з фокусною відстанню 28 мм ширококутному положенні і оптичним зумом кратністю 3,6. Цифрова камера в історії Samsung NV100HD розвиває успіх попередниці — NV24HD, аж до здатності знімати відео високої чіткості з роздільною здатністю 720p разом з подвійної стабілізації зображення – оптичної та цифрової (Dual Image Stabilization).

Samsung NV100HD

Суцільнометалевий корпус NV100HD виконаний з сріблястою обробкою. Незважаючи на компактність, фотокамера має великий 3-дюймовий сенсорний РК-екран з роздільною здатністю hVGA (460 тис. пікселів). Управління фотокамерою і навігація по меню засновані на симбіозі двох технологій – сенсорного екрану і вже знайомої технології Samsung Smart Touch 2.0. Це забезпечує швидкий доступ користувача до функцій і налаштувань — легким дотиком пальця.

Samsung NV9

Samsung NV9 — компактна 10,2-мегапіксельна цифрова камера, оснащена 2,7-дюймовим РК-дисплеєм, 5х оптичним зумом, прихованим в корпусі, а також подвійної стабілізації зображення (Dual Image Stabilization). Крім того, NV9 наділена цілим рядом новітніх мультимедійних функцій, в тому числі персональних медіа-плеєр, MP3-плеєром і програмою перегляду текстів.

Samsung NV9 виконана в сріблястому металевому корпусі розміром 95×59,9×21,3 мм і забезпечена Mini Dashboard, мініатюрної інструментальною панеллю. Мініатюрні аналогові індикатори, розташовані поруч з кнопкою живлення, відображають залишок заряду батареї і вільну пам’ять таким чином, що фотограф легко може оцінювати їх прямо на ходу.

Samsung NV9

Реалізована в NV9 технологія визначення обличчя (Face Detection) робить зйомку портретів гранично простий, оскільки вона детектує до 9 осіб одночасно, автоматично виставляючи фокус і експозицію так, щоб забезпечити оптимальні композицію і якість зображення. Більш того, детектор посмішки (Smile Shot автоматично запускає затвор NV9 саме в той момент, коли на обличчях портретованих з’являться посмішки, а детектор моргання (Blink Detection) завадить зробити знімок, якщо очі закриті.

Samsung L310W

Samsung L310W — відповідне рішення для досвідчених фотографів. Вона наділена функціями, зазвичай притаманними висококласним, більш дорогим цифровим камерам, в тому числі солідним дозволом 13,6 мегапікселу, подвійний стабілізацією зображення (Dual Image Stabilization), 2,7-дюймовим РК-дисплеєм і 3,6-кратним оптичним зумом з фокусною відстанню 28 мм на ширококутному кінці, що забезпечує більш широкий захоплення кадру у випадках, коли відійти від об’єкта зйомки далеко не представляється можливим.

Ширококутний об’єктив ідеально підходить для багатьох сюжетів, дозволить активно використовувати збільшений кут зору, особливо при зйомці пейзажів та групових портретів.

Samsung L310W

L310W пропонує цілий ряд дружніх користувачеві функцій, в тому числі 11 сюжетних режимів, автоматичне усунення ефекту «червоних очей» і відеозапис у стандарті MPEG-4. У камері також реалізовані технології «гарний знімок» (Beauty Shot), автопортрет (Self Portrait), детектування обличчя (Face Detection), детектування моргання (Blink Detection) і детектування посмішки (Smile Shot), які полегшують фотографу отримання якісних знімків.

Крім того, L310W пропонує опис функцій (Function Description) і керівництво фотографа (Photo Help Guide). Function Description дає коротке, зрозуміле пояснення кожної з налаштувань при прокрутці меню камери, допомагаючи фотографу визначити, яка з них підходить для даного сюжету найкраще. Photo Help Guide пропонує користувачеві інструкцію, як підвищити якість своїх знімків, і поради щодо досягнення відмінних результатів.

Samsung L201

Samsung L201 — тонка компактна цифрова камера з роздільною здатністю 10,2 мегапікселя, 3х оптичним збільшенням, 2,7-дюймовим інтелектуальним РК-дисплеєм, автоматично підвищує або знижує яскравість в залежності від зовнішнього освітлення.

Задля більшої гнучкості у новій камері L201 реалізовані технології детектування обличчя (Face Detection), автопортрета (Self Portrait) і цифрової стабілізації зображення (Digital Image Stabilization). Face Detection робить зйомку портретів гранично простий, оскільки вона детектує до 9 осіб одночасно, автоматично виставляючи фокус і експозицію так, щоб забезпечити оптимальні композицію і якість зображення. Режим Self Portrait — унікальна функція, яка виключає спотворення при зйомці автопортрета. У цьому режимі L201 автоматично детектує обличчя користувача, виставляє різкість і експозицію і робить знімок лише тоді, коли портретований опиниться в центрі кадру. Удосконалена цифрова стабілізація зображення Samsung Digital Image Stabilization (DIS) допомагає позбутися від мастил при зйомці.

Samsung L201

Маючи 11 сюжетних режимів на вибір, в тому числі «ніч» (Night), «діти» (Children), «пейзаж» (Landscape), текст (Text), «макро» (Close Up), «захід сонця» (Sunset), «світанок» (Dawn), «контражур» (Backlight), «салют» (Fireworks) і «пляж і сніг» (Beach & Snow), фотограф може може перебудовувати камеру для досягнення найкращих результатів в будь-якій обстановці. Крім того, в L201 вбудовані опис функцій (Function Description) і керівництво фотографа (Photo Help Guide).

Samsung S1070

S1070 — багатофункціональна компактна камера з 10,2-мегапіксельною матрицею. Завдяки 3х оптичному зуму та інтелектуальному 2,7-дюймовому РК-екрану S1070 поєднує в собі всі апаратні засоби, необхідні фотографу для інтуїтивної зйомки, а така функція, як цифрова стабілізація зображення (Digital Image Stabilization), допомагає усунути небажані зміщення камери при зйомці і змащення об’єкта, так що зображення залишається різким.

Крім того, S1070 оснащена фірмовою технологією інтелектуального детектування особи (Samsung Intelligent Face Detection), що визначає положення особи портретованого, автоматично наводить на різкість і встановлює експозицію так, щоб забезпечити оптимальну композицію і якість зображення.