Pioneer випустила обмежену серію плазмових телевізорів KURO

421

Компанія Pioneer оголосила про вихід двох плазмових телевізорів KURO Limited Edition з підтримкою HD ready 1080p –50-ти дюймових KRP-500AW і KRP-500ABG. Стильні телевізори товщиною всього 64 мм представлені в двох кольорах – білому (White) для моделі KRP-500AW і сірувато-бежевий (Beige Grise) для KRP-500ABG.

Моделі серії KURO, що по-японськи означає «чорний», розроблені для відображення виняткового рівня чорного кольору, який забезпечує більш чітку опрацювання зображення і високу контрастність, що робить перегляд телевізора ще більш приємним.

Плазмові телевізори KURO Limited Edition відтворюють високоякісне немерцающее зображення з роздільною здатністю 1080p, а також фільми Blu-ray формату.

Нові моделі оснащені покращеною функцією Optimum Mode з оптичним світловим сенсором, який автоматично обробляє зображення на екрані залежно від освітлення в кімнаті. Крім того, аудіо-потік оптимізується під зміст програми, ви переглядаєте в даний момент.

Глядачі, які воліють бачити необроблене зображення, можуть скористатися функцією PURE AV: завдяки їй відтворення стає найбільш близьким до оригіналу, без застосування будь-якої технології поліпшення зображення.

Моделі KRP-500AW і KRP-500ABG мають не тільки вбудований аналоговий тюнер, але і тюнери для наземного (DVB-T) і супутникового (DVB-S/DVB-S2) мовлення. Обидві плазмові панелі відповідають вимогам EICTA «HD TV 1080p», підтримують декодування MPEG-4 у високому дозволі* і мають два вбудованих інтерфейсних виходу.

Відповідність протоколу DLNA (Digital Living Network Alliance) спрощує інтеграцію плазмових панелей KURO Limited Edition в домашню або локальну мережу, та забезпечує відтворення інформації з одного або декількох медіа-серверів. Завдяки інтуїтивно зрозумілому меню Home Media Gallery доступ до всієї інформації стає простим.

Пульт управління для обох моделей відрізняється легкістю у використанні. Так, в темряві біля пульта автоматично включається підсвічування клавіш, а вбудована функція KURO LINK плазмових телевізорів KURO дозволяє використовувати його для управління сумісними пристроями, підключеними до телевізора.
Моделі KRP-500AW і KRP-500ABG надійдуть у продаж в листопаді.