Щоб подолати дефіцит iphone 13, apple запускає пробне виробництво смартфонів в індії

29

Видання the economic times, посилаючись на слова двох керівників галузі, повідомляє, що компанія apple запускає пробне виробництво смартфонів iphone 13 в індії.

Що це означає?

Згідно з даними видання, виробництво стартує на заводі foxconn недалеко від ченнаї. Поки лише в тестовому режимі, але до лютого процес повинен бути повністю налагоджений. Apple забезпечила постачання напівпровідникових мікросхем, яких не вистачає у всьому світі, що допомогло їй спланувати розширення.

В першу чергу виробництв перенесли для того, щоб задовольнити попит в самій індії, адже останнім часом тут спостерігається деякий дефіцит нових моделей. Тому на заводі збиратимуть тільки базовий iphone 13, який є найпопулярнішим на індійському ринку. Iphone 13 mini, 13 pro і 13 pro max як і раніше будуть збиратися тільки в китаї.

До речі, apple вже виробляє iphone 11 і iphone 12 на заводі foxconn і iphone se на заводі wistron в бангалорі. За оцінками, apple виробляє майже 70% смартфонів, які вона продає в індії всередині країни. Але на цей раз вироблені в індії iphone 13 будуть продаватися і в інших країнах.