Philips випустив РК-телевізор з Ambilight Spectra 2

643

Компанія Philips представила на російському ринку новий РК-телевізор 42PFL9603D серії Cineos зі світлодіодною технологією Ambilight Spectra 2, оснащений процесором Perfect Pixel HD Engine і підтримує функцію обробки зображення Perfect Natural Motion.

Удосконалена система фонової підсвічування Ambilight Spectra 2 відстежує екранні кольору і дію, формуючи навколо телевізора збалансовану світлову атмосферу.

Процесор Perfect Pixel HD Engine дозволяє досягти рекордно короткого часу оновлення вмісту ЖК-екрану в 2 мс.

Винайдена технологія Philips HD Natural Motion усуває ривки зображення, помітні при перегляді динамічних сцен, знятих на кіноплівку (з частотою 24 кадру в секунду). HD Natural Motion оцінює рух в зображенні і коректує стрибкоподібні переміщення об’єктів, створюючи віртуальні додаткові «кадри». Результатом є плавне відтворення руху і висока чіткість картинки.

Модель 42PFL9603D оснащена 4 HDMI входами, що дозволяє приймати сигнали з дозволом 1080р зі всіх джерел, таких як Blu-ray і сучасні ігрові приставки. Динамічна контрастність телевізора становить 30000:1. Завдяки самої сучасної системи обробки кольору РК-екран здатний відображати до 2250 трлн квітів.

Новинка Philips сертифікована DLNA (Digital Living Network Alliance). Це означає, що телевізор легко і інтуїтивно піддається комунікації з іншими пристроями і дозволяє отримати простий і швидкий доступ до контенту ПК або домашньої мережі для обміну інформацією

На російському ринку телевізор 37PFL9603D у продажу за рекомендованою роздрібною ціною 80 тис. руб.