Philips і Swarovski оновили лінійку Active Crystals

505

Philips і Swarovski оголосила про випуск нових моделей USB-накопичувачів і Bluetooth-гарнітури, що входять в серію серії Active Crystals.USB-накопичувач Philips FM02SW00, Happy Laura

Новий пристрій знаменитої серії Active Crystals являє собою флеш-носій у вигляді робота. Конструкція і дизайн виробу дозволяють носити його в якості ювелірного прикраси. Корпус витонченого пристрою обрамлений сяючими кристалами, обробленими за технологією Pointiage. «Флешки» пропонується модницям в двох виконаннях: модель Naughty Raymond (FM02SW10) в чорному корпусі і Happy Laura (FM02SW00) – в білому.

USB-накопитель Philips FM02SW10

USB-накопичувач Philips FM02SW10, Naughty Raymond

Всередині Robot знаходиться флеш-накопичувач з об’ємом пам’яті 2 Гб, що дозволяє зберігати до 2 тис. фотографій або 500 композицій. На голові «Робота» є індикатор, який спалахує блакитним вогником при підключенні пристрою до комп’ютера.

Bluetooth-гарнітура BREEZE. Дуже легка Bluetooth-гарнітура в бурштиновому, гематитовом, сріблястому і матово-сріблястому виконанні в глянцево-чорному корпусі. Гарнітура оснащена наушным гачком і ланцюжком для носіння на шиї в якості модного кулона. Пристрій розрахований на 5 годин розмови і працює на відстані до 10 метрів від телефону.

Bluetooth-гарнитура Philips SWB9000

Bluetooth-гарнітура Philips SWB9000, BREEZE

Флеш-карта MOON. Флеш-карта сконструйована на основі огранованого кристалу, укладеної в корпус з полірованої сталі. Об’єм пам’яті флеш-карти становить 2 Гб, що дозволяє зберігати до 2000 фотографій або до 500 музичних композицій. У комплекті з пристроєм намисто, що дозволяє носити флешку як прикраса.

Флеш-карта Philips FM02SW31

Флеш-карта Philips FM02SW31, MOON

Нові пристрої серії Active Crystals з’явиться на російському ринку взимку 2008-2009 року в спеціалізованих магазинах елітної електроніки.