А galaxy note точно скасували? опубліковані зображення samsung galaxy s22 ultra

49

Виробник чохлів опублікував зображення samsung galaxy s22 ultra. Вони змушують задатися питанням, чи дійсно samsung скасувала серію galaxy note.

Що відомо

Дуже часто виробники чохлів дозволяють оцінити дизайн майбутніх смартфонів за кілька тижнів або навіть місяців до анонсу. Судячи з опублікованих зображень, samsung galaxy s22 запозичить у серії galaxy note не тільки стилус, але і зовнішній вигляд.

Через підтримку роботи з цифровим пером s pen і «більш прямокутного» дизайну виникає відчуття, що південнокорейська компанія насправді скасувала серію galaxy s, а не galaxy note. Але все ж перед нами постала модель samsung galaxy s22 ultra.

Головне, що можна відзначити – відсутність підекранної фронталки і майданчик основної камери у вигляді літери «p» з перископічним телеоб’єктивом. Зауважимо, що нові зображення не суперечать рендеру, який минулого місяця був опублікований інсайдером onleaks. Його ви можете бачити нижче.

Анонс samsung galaxy s22 ultra запланований на початок 2022 року. Як і в двох попередніх поколіннях, компанія разом з головним флагманом повинна представити більш скромні моделі galaxy s22 і galaxy s22+.

Джерело: gizmochina