Philips анонсував широкоекранний монітор з діагоналлю 24 дюйми

399

Компанія Philips представила на російському ринку широкоекранний монітор 240BW8EB. Новинка відрізняється від своїх попередників широкоформатним дисплеєм, діагональ якого становить 24 дюйма. Монітор підтримує широкий формат і відображає картинку з роздільною здатністю 1920×1200 пікселів (або близько 2,3 мільйона пікселів).


Philips анонсував широкоекранний монітор з діагоналлю 24 дюйми

Роз’єми VGA і DVI дозволяють передавати як аналоговий, так і цифровий сигнали. А вбудовані в монітор динаміки допоможуть заощадити місце на столі, позбавивши користувача від стаціонарних колонок. Налаштування дисплея регулюються «гарячими» клавішами екранного меню.

Широкоформатый екран збільшить продуктивність користувача, відображаючи набагато більші обсяги даних без застосування смуги прокручування, що особливо важливо при роботі з широкими масивами баз даних. Завзятим кіноманам і любителям комп’ютерних розваг цей монітор також доведеться за смаком. За його допомогою можна з легкістю дивитися широкоекранне кіно, регулюючи при цьому нахил, поворот і висоту дисплея при перегляді.

Новинка відрізняється також малим часом відгуку — всього 5 мс. Низькі параметри цієї величини означають більш швидкі переходи пікселя з бездіяльного стану до активного, а значить – мінімальна кількість видимих спотворень зображення.

При виробництві дисплеїв Philips розробники жорстко дотримуються стандартів Restriction of Hazardous Substances (RoHS), що обмежують застосування свинцю та інших шкідливих для навколишнього середовища речовин.

На російському ринку модель Philips 240BW8EB з’явиться на початку березня 2008 року.