Transcend представив флеш-драйв на 64 Гб

413

Компанія Transcend Information представиа флеш-драйв високої ємності – 64 Гб JetFlash V20. Флеш-драйв V20 володіє стильним перламутровим корпусом з напівпрозорої вставкою зі світловим індикатором, який блимає в процесі роботи.

Завдяки корпусу зі згладженими кутами, флеш-драйв приємно тримати в руці і одним рухом зручно відправляти в кишеню або гаманець. Гігантський простір пам’яті V20 дозволить користувачам без проблем одночасно зберігати резервні копії важливих файлів, музику, цифрові фотографії, відео високого дозволу і необхідні для роботи або навчання документи.

Щоб підвищити продуктивність мобільної роботи, користувачі можуть завантажити і встановити на V20 безкоштовний пакет корисних програм Transcend JetFlash elite. Програми, що входять в JetFlash elite, перетворять V20 в ключ для автоматичного логіна на різні веб-сайти або для комп’ютера, щоб захистити систему від несанкціонованого використання. Також користувачі отримують доступ до списку обраних сайтів і поштових записів завдяки функціям Internet Favorites і Mobile Email. JetFlash V20 протестована на роботу з Windows Vista, сумісна з Windows Me / 2000 / XP, Mac і Linux.