Новий моноблок DVD/РК ТВ Xoro HTC 1925w

555

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД повідомило про початок поставок нового РК-телевізора з вбудованим MPEG-4/DVD-програвачем Xoro HTC 1925w.


Новий моноблок DVD/РК ТВ Xoro HTC 1925w

У Xoro HTC 1925w використовується матриця з роздільною здатністю 1440х900 пікселів і контрастністю 850:1. Низький час відгуку 4 мс виключає видимі “шлейфи” і артефакти в динамічних сценах.

Xoro HTC 1925w підтримує мовлення в системах PAL і SECAM, а також відтворює сигнал NTSC із зовнішніх відеоджерел. Блок DVD-програвача з щілинним завантажувачем, розташованим в бічній частині корпусу, відтворює всі популярні відео і аудіо файли: DVD (MPEG-2, SVCD), MPEG-1 (VCD), MPEG-4/DivX, Audio CD, WMA, MP3, JPEG.

Апарат оснащений широким спектром комутаційних роз’ємів: відеовходом VGA з підтримкою прогресивної розгортки для використання в якості комп’ютерного монітора; стандартними входами S-Video, SCART та CVBS; звуковим стереовходом (RCA). Цифровий інтерфейс HDMI дозволяє передавати по єдиному кабелю всі цифрові сигнали (відео і багатоканального звуку) безпосередньо від джерела до пристрою відображення в незмінному вигляді, що означає повну відповідність зображення оригіналу.

Вихідна потужність вбудованої акустики становить 5 Вт на канал, а вбудовані декодери підтримують більшість популярних стандартів кодування звуку. Регулятор тембру забезпечує налаштування звуку у відповідності з призначеними для користувача уподобаннями.

Компактна конструкція і малу вагу (6.5 кг) моноблока Xoro HTC 1925w дозволяють легко розмістити його навіть в обмеженому просторі, наприклад, дитячої, кухні або на дачі. Такі переваги, як відсутність кабелів для підключення відеопристроїв, єдиний пульт управління для телевізора та DVD-програвача, мультиформатна підтримка і доступна ціна роблять новинку від Xoro хорошим вибором для невеликих приміщень.

Моноблок Xoro HTC 1925w поставляється в чорному або сріблясто-чорному корпусі. Рекомендована роздрібна ціна – 450 доларів.