Vitek випустить бездротові метеостанції з повнокольоровим дисплеєм

448

До червня 2008 року Vitek випустить в продаж три новинки – бездротові метеостанції з вбудованими годинниками-будильниками – VT-6401, VT-6402 і VT-6403.

Особливість моделей у тому, що це перші метеостанції з повнокольоровим дисплеєм на російському ринку побутової техніки. Завдяки багатофункціональності пристроїв можна дізнатися температуру в будинку і на вулиці, визначити атмосферний тиск і вологість повітря, а також використовувати їх як годинник, будильник і календар.

Всі моделі обладнані повнокольоровими рідкокристалічними дисплеями, на яких відображається температура, тиск, анімований прогноз погоди і годинник. В залежності від моделі на дисплей також виводяться кольорові графіки з тенденцією до зміни температури, тиску і вологості (тільки в VT-6401).

Vitek VT-6401

Вимірювання кімнатній і зовнішньої температури проводиться за допомогою датчика, який поставляється в комплекті з кожною метеостанцією. Моделі VT-6401, VT-6402 також оснащені функцією запам’ятовування мінімальних і максимальних значень температури і вологості повітря.

Особливістю моделі VT-6402 є поворотний дисплей, зафіксований на основі-підставці метеостанції. З іншого боку підставки розташований поворотний динамік для відтворення звуку. Новинка також оснащена функцією проектування поточного часу на стелю або стіну.

Метеостанція VT-6401 володіє своїми відмітними рисами. Модель покаже рівні точки роси і комфортності, визначивши останні розділи «Комфорт», «Вологість» і «Сухість». Розумний пристрій з’єднає всі визначені нею параметри і встановить кліматичну атмосферу в приміщенні, розділивши показники комфортності на чотири режиму.

Модель VT-6403 значно менше за розмірами, ніж її побратими», але при цьому не поступається їм в функціональності і кольоровості РК-дисплея.

Новинки працюють від двох батарей 3А або адаптера, який надається в комплекті з пристроями. Рекомендована ціна: VT-6401 – 2,8 тис. руб., VT-6402 – 2,6 тис. руб., VT-6403 – 2,2 тис. руб.