Нова фотокамера Samsung HZ1

433

Компанія Samsung Electronics представила першу в світі компакт-камеру HZ1 з 10х зумом і надширококутним (24 мм) об’єктивом.

Samsung HZ1 дає фотографу можливість отримувати більш чіткі знімки як здалеку, так з малої відстані, поєднуючи 10х зум з дуже коротким фокусною відстанню 24 мм

ПЅамѕипд HZ1 підтримує різноманітні передові функції, в тому числі зйомку відео High Definition (HD), систему «ідеальний портрет» (Perfect Portrait System), опис функцій (Function Description), вибір стилю фото (Photo Style Selector) і цифрове керування контентом (Digital Contents Management), що дозволяє користувачеві легко записувати і сортувати знімки.

Samsung HZ

Високоякісні фотознімки і відеоролики, зроблені цифровою камерою Samsung NV100HD і відеокамерою HMX20, можна переглядати відразу ж при підключенні до телевізорів високої чіткості (HDTV) Samsung. Завдяки підключенню HDMI-CEC (Anynet+) за допомогою одного пульта ДУ можна керувати безліччю аудиовидеоустройств — наприклад, домашнім кінотеатром, Blu-ray-плеєром, цифровою камерою, вбудованою відеокамерою і телевізором. Така сумісність полегшує споживачеві показ фотографій, і сприяє перегляду фотографій в сімейному колі, замість індивідуального перегляду.

Завдяки аудіовізуальним продуктів Samsung, готовим до підключення до ЛОМ, користувачі можуть переглядати завантажені або потокові цифрові зображення або відео з кількох телевізорів. Цифрові знімки, зроблені камерами Samsung, передаються на телевізор по бездротового зв’язку і відтворюються. Крім того, зображення по WiFi-каналу можна передати на ПК, завантажити на певний веб-сайт або відправити по електронній пошті у вигляді вкладення.