Huawei watch gt 3 дебютували в україні-ціни та подарунки

32

Huawei відкрила в україні прийом попередніх замовлень на смарт-годинник huawei watch gt 3, які надійдуть у продаж у другій половині місяця.

Що відомо

Новинка доступна в двох модифікаціях: 1,32″ (42 мм) і 1,46″ (46 мм). Маса становить 35 г і 42,6 г відповідно. Обидві версії укладені в корпус з нержавіючої сталі. Молодша модель може на повному заряді пропрацювати 7 днів у звичайному режимі, старша-вдвічі довше.

Носяться гаджети вміють вимірювати температуру тіла і рівень стресу, стежити за менструальним циклом, а виконувати моніторинг сну. Природно, є датчики для визначення рівня кисню в крові підрахунку частоти серцевих скорочень. Розумні годинник підтримують сотню спортивних режимів і в змозі самостійно створювати плани тренувань, беручи до уваги звички користувача. Також відзначимо, що новинка працює на базі операційної системи harmonyos.

Ціни

46-мм модель huawei watch gt 3 доступна з металевим або фтореластомірним ремінцем. Вартість становить 9 999 грн і 7 999 грн відповідно. 42-міліметровий варіант з металевим ремінцем коштує 9 499 грн, а з шкіряним – на 500 грн дешевше.

До 20 грудня 2021 року діє спеціальна пропозиція. Всі покупці, які оформлять попереднє замовлення на huawei watch gt 3, отримають в подарунок фірмові навушники freebuds 4i.