Mercedes-Benz представив представницький седан для перших осіб держав

694

Компанія Mercedes-Benz представила новий представницький седан для перших осіб держав, видних діячів економіки і коронованих персон – S 600 Pullman Guard з інтегрованим в заводських умовах спецзахистом вищого ступеня. Багато цікавих новин ві зможете знайти на сайті http://linq.kiev.ua/

Першим автомобілем марки Mercedes-Benz, в якому спецзащита встановлювалася вже під час складання, був представлений в 1928 році лімузин Pullman «Нюрбург 460» (W08). На початку 30-х років йому наслідували «Великий Мерседес» 770 (W07), який гарантував, зокрема, імператор Японії Хірохіто відповідну його статусу захист, а також броньовані варіанти моделей 500 (W08) і 770 (W 150).

Як і знамениті своїм просторовим комфортом спальні залізничні вагони, що випускалися на заводі Джорджа Пульмана, новий S 600 Pullman Guard відрізняється простором і комфортабельністю. Планування вільного простору забезпечується збільшеної на 115 см порівняно з длиннобазовой версією броньованого S-Класу колісною базою, що досягає в новому варіанті 4315 мм, А в поєднанні з загальною довжиною в 6356 мм S 600 Pullman Guard набуває воістину королівські розміри. Крім комфорту, у розпорядженні пасажирів пульман – лімузинів «Мерседес-Бенц» знаходяться всі необхідні засоби для комунікації й розваги, а також місце, відповідне для ведення конфіденційних розмов.

Новый Mercedes-Benz S 600 Pullman Guard

Технічною основою для нового лімузина Pullman послужив S 600 Guard – флагман модельного ряду автомобілів Mercedes-Benz Guard. Цей розкішний лімузин оснащується м’яко працюючим 12-циліндровим двигуном з подвійним турбонаддувоми робочим об’ємом 5513 см3. Потужність його досягає 380 кВт/517 к. с., а максимальний крутний момент – 830 Нм.

Ходова частина і кузов пройшли широку адаптацію, оскільки просте додавання подовжує середній частині не могло автоматично гарантувати постійну загальну стійкість такої довгої колісної бази. Нове конструктивне рішення було необхідно для інтеграції більш важких елементів спецзахисту. Крім того, в новій версії представницького лімузина передбачена більш висока дах для зручної посадки в задню частину салону, яка, в повній відповідності з традицією «пульманівських» лімузинів, відокремлена від кабіни водія перегородкою і дозволяє чотирьом пасажирам із зручністю розміститися один навпроти одного.

«Мерседес-Бенц S 600 Pullman Guard» забезпечує своїм пасажирам максимально можливий захист від терористичних атак. Ця захист відповідає європейському класу захисту В6/В7, який пройшов перевірку і сертифікацію в акредитованих державою організаціях, і задовольняє також додатковим вимогам, що виходять за рамки загальних законодавчих стандартів, однак, підтверджених випробуваннями незалежних громадських організацій. Спецзащита цього лімузина витримує попадання куль з армійського стрілецької зброї, осколків гранат та інших вибухових пристроїв. До додаткових елементів захисту відносяться також шини, що дозволяють автомобілю продовжувати рух, незважаючи на проколи, самогерметизирующийся паливний бак і ефективна система пожежогасіння.

З метою досягнення максимальної безпеки фахівці з Зиндельфингена, які мають довголітнім досвідом у галузі створення пристроїв захисту, посилюють лімузини Pullman, дотримуючись принципу інтегрованого захисту. Це означає, що захисні елементи дверей, задньої стінки, боковин, даху, передньої стінки і т. д. встановлюються не на готовий автомобіль, а інтегруються ще до стадії фарбування кузова, для чого передбачений окремий виробничий процес. Цей метод надає конструкції кузова ще більшу міцність. У концепцію безпеки фахівці включають навіть такі елементи, як поздовжні поперечки даху, дверні замки і зазори, кріплення зовнішніх дзеркал заднього виду і багато іншого. Так забезпечується максимальна ступінь захисту зон, доступ до яких неможливий або утруднений в готовому автомобілі.

Ще однією перевагою інтегрованої спецзахисту є те, що захисні елементи не обтяжують конструкцію кузова. Крім того, це дозволяє вже на ранній стадії виробляти необхідне посилення структури кузова з урахуванням маси елементів спецзахисту.

Компоненти ходової і гальмівної системи розраховуються з урахуванням підвищеного навантаження, в результаті чого моделі Mercedes-Benz Guard мають динамічні характеристики, практично не відрізняються від показників серійних моделей, що дозволяє водієві чудово «відчувати» дорогу. Крім того, незважаючи на зрослу масу, конструкція ходової частини забезпечує їздовий комфорт на традиційно високому рівні «Мерседес-Бенц».