Всенаправлена стерео-акустична система від Logitech

426

Компанія Logitech представила нове покоління колонок для комп’ютерів – всеспрямовану акустичну систему Logitech Z-5. Ця система призначена для комп’ютерів PC і Mac і забезпечує високу якість звучання.

На відміну від стандартної комп’ютерної акустики, яка фокусує звук в одному напрямку, колонки Logitech Z-5 забезпечують всеспрямоване звучання, яке в значній мірі розширює зону найкращого сприйняття, що особливо зручно, якщо ви часто переміщається з ноутбуком по дому або офісу. Технологія всеспрямованої акустики, використовувана в Logitech Z-5, раніше використовувалася, як правило, тільки в дорогих системах домашнього кінотеатру. У новітніх стерео колонки Logitech Z-5 дифузори використовуються двонаправленого дії, які дозволяють поширювати звук в усіх напрямках.

Всенаправлена акустична система Logitech Z-5 забезпечує чистоту цифрового аудіосигналу, незалежно від розташування ноутбука. Її легко і просто підключити до будь-якого комп’ютера PC або Mac через USB-кабель, при цьому не потрібно зовнішнє живлення або батареї. Пульт управління дозволить здійснювати дистанційну навігацію розважальної системи від Logitech і настроювати різні параметри.
Всенаправлена акустична система Logitech Z-5 очікується у продажу в США і Європі на початку жовтня за рекомендованою роздрібною ціною 80 євро.