Бездротова фоторамка з OLED-дисплеєм

528

Компанія Eastman Kodak Company представила першу в світі бездротову фоторамку з OLED-дисплеєм.

Нова фоторамка Kodak OLED підтримує технологію Wi-Fi, забезпечуючи користувачеві доступ до фотографій, відеозаписів і музиці, які зберігаються на комп’ютерах в інших кімнатах, а також можливість підключення до онлайн-ресурсів з обміну фотографіями і відеозаписами та Інтернет-порталів для отримання новин політики і спорту, зведень погоди і багато іншого.
Серцем нової бездротової фоторамка Kodak OLED є надтонка цифрова панель діагоналлю 7,6 дюйма (19,3 см). Технології Kodak Perfect Touch, яка автоматично обробляє зображення, покращуючи експозицію, яскравість та колір. А технологія Kodak Image Science додатково оптимізує якість зображення для відтворення на OLED-панелі.

Для бездротової рамки Kodak OLED не потрібна внутрішня підсвітка. У неї вбудований датчик освітленості, який оптимізує відтворення зображень, регулюючи яскравість дисплея в залежності від навколишнього світу. Компанія Kodak також вбудувала в рамку аудіосистему, що забезпечує відтворення звуку при програванні відео, цифрової музики та онлайн-контенту.

Бездротова фоторамка Kodak OLED з’явиться у продажу за ціною 1 тис. доларів, повідомляє Cifrovik.