LG представила широкофоматные монітори з контрастність 10 000:1

411

Компанія LG Electronics запропонувала увазі російських покупців дві нові моделі моніторів, які виконані в єдиному дизайні із застосуванням чорного глянсового пластика і мають лідируючої контрастністю 10000:1 завдяки технології DFC.


LG представила широкофоматные монітори з контрастність 10 000:1
LG представила широкофоматные мониторы с контрастностью 10 000:1
LG представила широкофоматные монітори з контрастність 10 000:1

Обидві моделі серії L7W відрізняються лише діагоналлю 19 і 22 дюйма. У моніторах цієї серії використовується власна технологія LG Digital Fine Contrast (DFC), що дозволяє збільшити динамічну складову контрастності до 10000:1, що є найвищим значенням, запропонованих на світовому ринку в даний час. Технологія DFC динамічно контролює яскравість по мірі зміни картинки на екрані, забезпечуючи оптимальний рівень в будь-який момент часу. Це означає, що монітори LG забезпечують таку ж якість перегляду фільмів і спортивних трансляцій, як і більшість телевізорів класу Hi-End. Такий результат досягається шляхом аналізу вхідного сигналу і автоматичної настройки параметрів монітора.

LG представила широкофоматные мониторы с контрастностью 10 000:1
LG представила широкофоматные монітори з контрастність 10 000:1

Час відгуку 2 мс (GtG) залишає чітким (без ефекту змазування) навіть насичену графікою зображення. Власна технологія компанії LG “ez Zooming”, яка дозволяє користувачам швидко змінювати дозвіл екрану простим натисканням однієї клавіші, є підходящим інструментом для відображення шрифтів чи зображень невеликих розмірів, які необхідно збільшити.

Завдяки новій технології 4:3 In Wide картинки стандартного формату 4:3 відображаються на широкоформатному екрані 16:9, без будь-яких спотворень або розтягнень. Просто вибравши опцію в контекстному меню, ви можете відразу домогтися правильного відображення картинки.

Модель L197WH, орієнтована на бізнес-сегмент, володіє тонкою рамкою, за рахунок чого збільшується корисна площа екрану. Оригінальна підставка особливої конструкції дозволяє без зусиль регулювати висоту положення дисплея, а також використовувати функцію подвійного складання для відображення інформації в горизонтальному положенні.

Монітор L227WT є підходящим вибором для любителів комп’ютерних ігор і веб-дизайнерів. За допомогою технології Wide Color Gamut монітор може відтворювати 100-відсотковий колірний спектр стандарту NTSC, що робить зображення більш реалістичним.

Всі моделі оснащуються системою LG f-ENGINE – мікросхемою поліпшення зображення для настільних моніторів, яка покликана покращувати характеристики яскравості і кольору незалежно один від одного, а також сприяє більш зручної налаштування зображення завдяки встановленим режимам «Кіно», «Текст», «Користувацький».