Широкоекранний ноутбук Samsung R710

418

Компанія Samsung Electronics представила увазі публіки широкоекранний портативний ноутбук R710.

Веся 3,08 кг, R710 — один з найлегших 17-дюймових ноутбуків в своєму класі. При цьому R710 оснащений широким рядом передових функцій, покликаних максимізувати продуктивність ноутбука. Унікальна, не схильне подряпин глянсова чорна кришка забезпечує високу міцність, а надміцний корпус без шкоди витримує випробування повсякденного використання. Крім того, при будь-якій можливості Samsung використовує власні компоненти в процесі виготовлення ноутбуків— від пам’яті до акумуляторів і, звичайно, матриць екранів.

Завдяки процесорної технології Intel Centrino 2, потужної системної пам’яті DDR3 і операційній системі Microsoft Windows Vista в поєднанні з потужними графічними картами nVIDIA GeForce 9300 / 9600 ноутбук забезпечує високу продуктивність.

Samsung R710

У R710 реалізовані новітні технології зв’язку, включаючи бездротові ЛОМ для надшвидкого доступу в Інтернет. У ньому також передбачена підтримка Ethernet 10/100/1000, Bluetooth 2.0+EDR і вбудована відеокамера, що дає можливість підтримувати зв’язок з колегами з допомогою відеоконференцій або служб миттєвих повідомлень. Є також карт-рідер «7-в-1», повноцінна цифрова клавіатура, слот PCI Express і чотири порти USB.

Однією з ключових особливостей цього ноутбука виступає підтримка відео високої чіткості (High Definition). Щоб добитися високої якості зображення, R710 можна підключити до телевізора високої чіткості (HDTV) або домашнього кінотеатру з допомогою вбудованого порту HDMI (High Definition Multimedia Interface).

У продаж R710 надійде в серпні 2008 року за рекомендованою роздрібною ціною від 33 тис. руб.