BMW представить в Росії обмежену серію BMW 525iA Sport Individual

460

У травні 2008 р/ в салонах офіційних дилерів BMW з’явиться обмежена серія автомобілів BMW 525iA Sport Individual у фіксованій комплектації, що включає в себе елементи спортивного пакету серії M. Вартість BMW 525iA Sport Individual становить 1 976 400 рублів.


BMW представить в Росії обмежену серію BMW 525iA Sport Individual
BMW представит в России ограниченную серию BMW 525iA Sport Individual
BMW представить в Росії обмежену серію BMW 525iA Sport Individual

BMW 525iA Sport Individual буде представлений у таких поєднаннях кольору кузова і оббивки салону: «Imola red metallic» + «Natural Brown» («Червоний Імола, металік» + «натуральний Коричневий»), «Space Grey metallic» + «Grey» («Сірий космос, металік» + «Сірий»), а також «Carbon Black metallic» + «Grey» («Чорний Вугілля, металік» + «Сірий»), причому оббивка салону виконана з шкіри «Dakota». Всі варіанти виконання салону Sport Individual припускають використання кольорової шкіри при обробці центральній частині сидіння і спинки, керма, а також вставки на дверях з кольорової шкіри. При цьому виконується відстрочка оббивки сидінь і вставок на дверях.

BMW 525iA Sport Individual
Вимогливі клієнти оцінять зовнішню обробку BMW 525iA Sport Individual. Вона виконана в стилі «Shadow Line» («Чорний блискучий») з використанням хромованих елементів. Стеля салону покритий оббивкою антрацитового кольору, характерною для автомобілів серії М. Внутрішня обробка виконана з використанням чорних полірованих вставок.

Елементи спортивного пакету серії M включають аеродинамічний пакет; спортивну підвіску; спортивні сидіння для водія та переднього пасажира з електропідігрівом та електрорегулюванням, з функцією “Пам’ять” для сидіння водія, а також шкіряне триспицеве спортивне рульове колесо серії M з мультифункцией і підрульовими перемикачами швидкостей, виконане з двокольорового шкіри

У комплектацію входять електрогідравлічний підсилювач керма Servotronic, 18-дюймові легкосплавні диски серії М, шини з можливістю аварійного ходу, кнопка запуску двигуна з гравіруванням “Sport Edition”, ксенонові і протитуманні фари, а також омивачі фар високого тиску. Крім того, автомобіль оснащений автоматичним клімат-контролем з розширеними функціями, кольоровим бортмонитором діагоналлю 6,5 дюймів, сигналізацією аварійного зближення при парковці, а також охоронною сигналізацією з дистанційним управлінням. Всі автомобілі поставляються з автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач з стептроником.

BMW 525iA Sport Individual відповідає нормам Євро 3 і оснащується «зимовим пакетом» і посиленим захистом картера.