BBK представила ЖК-телевізори Full HD із вбудованим USB-портом

412

Компанія BBK Electronics випустила нові РК-телевізори Full HD (1920х1080). Телевізори цієї категорії демонструють високу якість зображення. А вбудований High Speed USB-порт дозволяє перетворити телевізор на багатофункціональний пристрій. До теперішнього моменту в модельному ряді компанії представлені дві моделі телевізорів Full HD із вбудованим USB-портом LT4219HDU і LT4221HDU.

РК-телевізори LT4219HDU і LT4221HDU з діагоналлю 42 дюйми (107 см) підтримують режим відео Full HD (1920х1080 пікселів) і можуть відтворювати повноцінний сигнал високої чіткості HDTV.

Крім того, телевізори оснащені VGA інтерфейсом, який дозволяє під’єднати їх до персонального комп’ютера: можна завантажувати з мережі контент високої чіткості і переглядати його на великому екрані. Це забезпечує чітку, яскраву картинку високої якості з точною деталізацією і соковитими кольорами.
Телевізори також забезпечені відразу двома універсальними цифровими інтерфейсами HDMI, що дозволяє підключати одночасно два джерела сигналу високого дозволу – наприклад, DVD-програвач та ігрову приставку або супутниковий ТБ ресивер. Телевізори підтримують функції PIP (picture in picture) і POP (picture on picture), яка забезпечує можливість одночасного перегляду ефірного телеканалу і DVD диска на одному екрані.

Високошвидкісний USB-порт (High Speed USB-порт) значно розширює можливості телевізорів. Приєднавши до нього будь-який пристрій – наприклад, флеш-плеєр, фотоапарат або відеокамеру, USB-брелок або зовнішній жорсткий диск – можна переглядати відео, фото на великому екрані або слухати музику через стереосистему телевізора. У комплекті з телевізорами поставляється кронштейн для кріплення на стіну.
Моделі LT4219HDU і LT4221HDU з’являться у продажу в кінці листопада.