Audi Q5 – головна сенсація Пекіна

483

У Пекіні відкрився один з найбільших в Азії автосалонів. Наш кореспондент приїхав до столиці Китаю, щоб розповісти про всіх головних прем’єри виставки. А їх виявилося чимало – не забувайте, що китайський ринок зараз є одним з найбільших у світі.


Audi Q5 – головна сенсація Пекіна

І головною сенсацією Пекінського автосалону стала прем’єра абсолютно нової під назвою Audi Q5. Якщо чесно, то всі чекали ще в березні на виставці в Женеві, але в Audi вирішили приберегти Q5 до Пекіна. Зовні Q5 виглядає дуже непогано. Дизайнери Audi запевняють, що вони намагалися зробити вигляд Q5 як можна більш динамічним і спортивним. Не будемо сперечатися з творцями, але насправді Q5 виглядає як зменшений варіант Q7. Хоча це й непогано.

Але любити Q5 треба не за зовнішність, а за салон. Він зроблений настільки якісно, що навіть при бажанні прискіпатися не до чого. Простору всередині, особливо на другому ряду крісел, не надто багато, проте від машини такого розміру (довжина 4630 мм) нерозумно було б чекати чогось більшого. У будь-якому випадку чоловік середнього зросту тому влізе без проблем (до того ж за додаткову плату можна замовити крісла з регулюванням по довжині). Для любителів поїздок на дачу повідомимо – обсяг багажника автомобіля становить 540 л, а при складених задніх кріслах – 1560 л.

Поки Audi вирішила ставити на Q5 тільки три мотора. Бензиновий об’ємом 2,0 л видаватиме 211 л. с. і 350 Нм. Завдяки цьому силовому агрегату кросовер зможе розганятися 0-100 км/год за 7,2 з, а «максималка» машини складе 222 км/ч. Ще буде 2,0-літровий дизель, який видає 170 к.с. і 350 Нм (0-100 км/год за 9,5 с, максимальна швидкість 204 км/год, середня витрата солярки 6,7 л). Ну а самі круті Q5 отримають 3,0-літровий дизель, який видає 240 к.с. і 500 Нм. Автомобілі з таким агрегатом зможуть розганятися вже до 225 км/год, а час набору 100 км/год займе у нього 6,5 с. І при таких динамічних характеристиках дуже радує витрата палива – всього 7,7 л на сотню, повідомляє [email protected]